Bu konuyu okuyanlar

webyazilimmarketi

Öğrenci
Katılım
3 Nisan 2016
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
o3qrbo.pngÇok Yakında Satştaİlan Scripti V6 A+ Kalite 2 Yıl Ücretsiz Teknik Destek Hizmeti Sunuyoruz.
NOT: 2 YIL Ücretsiz Teknik Destek Sözleşme faturanız ile birlikte adresinize gönderilir.

Hazır İlan Scripti V6 Sitesi, hızlı ve profesyonel İlan Scripti V6 SİLVER, GOLD, PLATİN yazılımı ile uygun fiyatla kolayca sanal mağaza sahibi olun.
İlan Scripti V6 SİLVER, GOLD, PLATİN paketimiz ile sanal mağazanız için ihtiyacınız olan tüm özellikleri ve daha fazlasını SİLVER, GOLD, PLATİN paketlerinde sizlere sunuyoruz.

İlan Scripti V6 SİLVER, GOLD, PLATİN paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz tüm bankaların sanal pos desteği, Paypal, PayTR gibi ödeme seçeneklerini destekler. İlan Scripti V6 SİLVER, GOLD, PLATİN paketleri 100% Mobil Responsive Tasarım 100% SEO uyumludur.

İnternet üzerinden ilan vermek ve para kazanmak isteyenler için geliştirilen etkin İlan Scripti V6 sitesi sunucunuz hazır olduğu taktirde sanal mağazanızı 3 saatte kuruyoruz size teslim ediyoruz.
Bankalara uyumlu altyapısıyla dahili sanal pos özelliği ile ödemelerinizi almanın en kolay yolu etkin İlan Scripti V6 sitesinde. PayTR, Paypal ile ödeme seçenekleri sayesinde ödeme almanın en kolay şekilde yapmanız için gerekli herşey bu paketin içerisinde.

Yönetim paneli ortalama bir internet kullanıcısının kolayca kullanabileceği bir şekilde hazırlanmıştır.

ilan sitelerine yüksek maliyetler ödeyerek sanal mağazacılığa giriş yapmak yerine kendinize özgü İlan Scripti V6 SİLVER, GOLD, PLATİN sistemini kullanabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza özel isteklerin cevapsız kalmadığı ve hazır yazılım paketi standartlarına uymak zorunda olmadığınız bir İlan Scripti V6 SİLVER, GOLD, PLATİN alt yapısı ile e-mağazacılık sektöründe sizlerde kazanananlar listesinde yerinizi alınız.

İlan Scripti V6 SİLVER, GOLD, PLATİN yazılımı, kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz.

Root Erişimli VPS/VDS Sunucu Özellikleri Gerekmektedir.
İşletim Sistemi : Centos 6.x (32 Bit - 64 Bit)
PHP Versiyonu : 5.4 Veya Üzeri
Gerekli Eklentiler : Json,Mcrypt,Curl,Cronjob
Disk Alanı : 10 GB Veya Üzeri
MYSQL Versiyonu : 5.0 Veya Üzeri
Trafik : 50 GB Veya Üzeri
Kontrol Paneli : Cpanel/DirectAdmin
Web Yazılım Marketi®

www.webyazilimmarketi.com

bilgi@webyazilimmarketi.com

Bizi Takip Ediniz
 
Üst