Soru İkinci el iphone garantili sıkıntısız alınacak yerler

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
Konu kurallara aykırı değildir umarım, ikinci el sıkıntısız gönül rahatlığı ile iphone nereden alınır?

Şöyle söyleyim ben telefon hatalarını bulamam kazıklanmam %90 ihtimal o yüzden hile hurda olmayacak yer arıyorum tüm modelleri rahat bulacağımız yer var mı?

Hepsiburada yenilenmiş ilanlar mı yoksa önereceğiniz yerler var mı

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Yaypal a bakabilirsin. Instagramdan gönderilerine bak istersen. Adamlar Apple ürünü dışında bir ürün satmıyor

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Konu kurallara aykırı değildir umarım, ikinci el sıkıntısız gönül rahatlığı ile iphone nereden alınır?

Şöyle söyleyim ben telefon hatalarını bulamam kazıklanmam %90 ihtimal o yüzden hile hurda olmayacak yer arıyorum tüm modelleri rahat bulacağımız yer var mı?

Hepsiburada yenilenmiş ilanlar mı yoksa önereceğiniz yerler var mı
Hepsiburada dan zamanın da yenilenmiş 6 plus almıştık gelen ürün şarj olmuyordu iade ettim, şuan da hepsiburadanın yenilenmiş ürünlerini easycep sağlıyor diye biliyorum, yenilenmiş üründen ziyade 2.el ama orjinal,tamir görmemiş,yorgun olmayan bir cihaz arayın tamir görmüş ve yenilenmiş cihaz tavsiye etmem.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Yenilenmiş olayını şimdi gördüm. Yenilenmiş telefon alacaksan gidip yerinde alacaksın, yoksa yukarıdaki arkadaşımız gibi uğraşırsın gerek yok. Bence benim dediğim firmanın Instagram sayfasına gir, postlarına bir bak. Adamlar 50-60 TL'ye 6 satıyor. Tabi garantisi falan yok ama her bir modelden var yani.

Reaksiyon puanı
968
2. El hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.Yakın zamanda kazıklanmış biri olarak söylüyorum.Zaten buraya konu da açtım.
Ne kadar temiz olursa olsun bilemezsin 3 günlük cihaz bile olsa tertemiz bile olsa ekran değişmiş a kalite ekran takılmış işlem görmüş olabilir.Böyle bir işlem yapılmışsa orjinal garantisinden de çıkmış oluyor.
Hadi benimki yüksek bir para değildi risk aldım ama yüksek parada riske gerek yok şahsi düşüncem ve tavsiyem bu şekilde.

azragulr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
77
İkinci el için konuştuğum çoğu kişi cihazı elden çıkarmak istercesine benimle iletişim kurdu, ikinci el önermem. Sıfır düşünürsen ve eğer aradığın ürün eski modellerden değilse Turkcell Pasaj'a bakabilirsin. Fiyatları diğerlerine göre biraz daha düşük ve sürekli bir şeyin indirimi oluyor.

Son mesajlar