İkinci El Apple Telefon Alınmazmı?

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
İdareten telefon ihtiyacım var elimdeki telefondaki sorunlarını çözmek telefonun değerinin üstüne çıktığı için 6S Plus düşündüm sonra değiştireceğim. Bazıları 2. El iPhone alınmaz vs diyolardı nelere dikkat etmeliyiz alırken?

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
İdareten telefon ihtiyacım var elimdeki telefondaki sorunlarını çözmek telefonun değerinin üstüne çıktığı için 6S Plus düşündüm sonra değiştireceğim. Bazıları 2. El iPhone alınmaz vs diyolardı nelere dikkat etmeliyiz alırken?
Şarj soketinin yanındaki vidaları dikkatlice incele iclouduna falan bak cihazın pil sağlına bak kameraya girip flaşına zomuna ve kameradayken dokunmatiğine bak oraya buraya falan bas telefonun değişeni olmasın içi açılmış olmasın yan sanayi değişeni olmasın özellikle ses açma kapama güç ve sessize alma tuşuna bak kasası sana kalmış ben olsam hasarsız bir telefon alırdım su teması olmamış olsun bunların hepsini satıcıya sormaktan çekinme ve bir güvensizlik duyduğunda satıcıyla alakalı o telefonu alma pasaport kayıtsız zaten alma
Benim dediğim kriterlerde 6sler 1500e alınabilir zaten işlemcisi falan da güçlü bir telefon ama 6s pluslar da 1900 2000 tl falandır böyle olan bu kriterlerde 7 ler de 2300 falan şarjı sana sıkıntı yaratmıcaksa değiştirme iyi telefonlar bunlar ikinci el apple alınmaz diye de bir şey yok her türlü alınır sadece d,kkatli olman lazım bir de faturası ve kutu içeriği tam olsun