Soru İki uçak çarpsa ne olur?

Strasza

Profesör
Bu arada ismi değişmiş ama uçak kazası sevenlere (o nasil oluyorsa tovbe) tavsiye ederim.

Air crash investigation'du adi oyle aratmak zorunda kalabilirsiniz. Bilinen ucak kazalarini canlandirmalarla bolum bolum anlatiyor belgesel gibi.

Ucaklarin carpistiklari kazalar da var.

epsilon06

Profesör
Ulan kör müsün koca gökyüzünde beni mi buldun diye söverken geberir giderler.Ha ama aşağı düşerken patlamazsa sağ kalan kabin ekibii koşar koşar paraşüt takar atlar.Tabi dik düşen uçağın arkasına koşmak için tırmanmak gerek o sırada öne düşüp cayır cayır yanarlar sonuç mu? Suya düşerlerse yangın söner bitti.

Alparslan57

Profesör
Ulan kör müsün koca gökyüzünde beni mi buldun diye söverken geberir giderler.Ha ama aşağı düşerken patlamazsa sağ kalan kabin ekibii koşar koşar paraşüt takar atlar.Tabi dik düşen uçağın arkasına koşmak için tırmanmak gerek o sırada öne düşüp cayır cayır yanarlar sonuç mu? Suya düşerlerse yangın söner bitti.
Evt.

Alparslan57

Profesör
Bir de kaza oncesi son telsiz konusmalarini okuyabilirsiniz.

Sesli dinlemenizi tavsiye etmiyorum. Okusaniz yeter.
İngilizce bilmiyorum bunu okuyacak kadar. (Üşendim. :D ) Bence en doğruları şunlar:
Ulan kör müsün koca gökyüzünde beni mi buldun diye söverken geberir giderler.Ha ama aşağı
Uçak yere çarpmadan hemen önce zıplarlarsa da kurtulurlar.
Pilot koltuğun solundaki levyeyi alır ve diğer uçağın aynasını kırar.