Yardım İki sokak aşağıda Türk Telekom fiber var bizde yok başvuruda bulunsam ne zaman gelir?

Bu konuyu okuyanlar

Göko40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, şöyle bi 100 metre ötemizde falan başka bir sitede Türk Telekomun fiber altyapısı varken bizde yok. Başvuru yapsam ne zaman gelirler daha yakın olması süreci hızlandırır mı?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bizim evin bir üst sokağında kablonet bir alt sokağında Süperoline fiber vardı. Aramız 100metre var yok bizim apartmana gelmesi 3 yıl sürdü :) ( Tabii bu dediğim 6-7 yıl önceki muhabbet.

Geldi mi hepsi bir geldi aynı anda Kablonet- Süperline ve Vodofone galiba fiber kutusu koydu. 5-6 yıldır rahat ettik.

Bireysel başvurun pek bir şey değiştirmez bence. Ama apartman iseniz apartman yöneticisinin başvurusu süreci hızlandırıyor diyorlardı. Bizim apartmanda 40-50 abone var hepsi fibere geçecek gibisinden başvuru yaparsa süreç hızlanabilir...

Göko40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vallahi siteyiz VDSL olmasına rağmen Türk Telekom kullanıyor sitede tanıdığım birçok kişi bi biz superonline kullanıyoruz ama bıktık artık birde bir ton para ödüyoruz 10 dakikada bir giden internet için o yüzden alternatif arıyoruz site yöneticisi başvursa daha iyi olur mu en az 200 daire var sitede

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Vallahi siteyiz VDSL olmasına rağmen Türk Telekom kullanıyor sitede tanıdığım birçok kişi bi biz superonline kullanıyoruz ama bıktık artık birde bir ton para ödüyoruz 10 dakikada bir giden internet için o yüzden alternatif arıyoruz site yöneticisi başvursa daha iyi olur mu en az 200 daire var sitede

Site yöneticisi artık size en yakın ney varsa TTnet mi Süperonline mı hangisi olursa bölgedeki merkez bayisine gidip dilekçeli başvuru yaparsa çok kısa sürede apartman içine kutu çekeceklerdir. 200 daire az buz bir rakam değil bunun 100 tanesi bile Fiber internete geçse deli gibi para demek adamlar için...

Göko40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Site yöneticisi artık size en yakın ney varsa TTnet mi Süperonline mı hangisi olursa bölgedeki merkez bayisine gidip dilekçeli başvuru yaparsa çok kısa sürede apartman içine kutu çekeceklerdir. 200 daire az buz bir rakam değil bunun 100 tanesi bile Fiber internete geçse deli gibi para demek adamlar için...
Zaten superonline altyapımız var ama gerçekten o kadar sıkıntılı ki. Birde müşteri hizmetleri bölge müdürlüklerinden başvuru yapmamızı istedi ben site yöneticisinden böyle ne bileyim gerekli bilgileri alıp kendim başvuru yapsam acaba olur mu yine sorucam ama olmadı ben direk gidip böyle bir başvuruyu yapsam yine olur mu düşünceniz nedir acaba?

Reaksiyon puanı
3,027
Yan sokağa geliyorsa sana da gelir. Bizim mahalleye fiber ilk çekilmeye başlandığında geçen seneydi. Daha bu ay aktif oldu. Sokak sokak değil mahalle mahalle çalıştıkları için senin başvurmana gerek yok bence.

Göko40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yan sokağa geliyorsa sana da gelir. Bizim mahalleye fiber ilk çekilmeye başlandığında geçen seneydi. Daha bu ay aktif oldu. Sokak sokak değil mahalle mahalle çalıştıkları için senin başvurmana gerek yok bence.
olsun ben yine de başvurayım da belki süreç hızlanır ne kadar hızlı kurtulursam şu superonlinedan o kadar iyi

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Kavuşamadım ben sana
Yetişemedim ben sana
Anlatamadım derdimi
Ağla gönül ağla
Bekledim inan seni her gün
Dayanamadım fibersiz
Yaşayamadım ben sensiz
Anlatamadım derdimi türk telekoma