İki Seçenek Arasında Kaldım....

Bu konuyu okuyanlar

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
(İlk başta moderatör abilerime, ablalarıma söylüyorum.Konuyu nereye açabilirim diye düşündüm lakin nereye koyarsam koyarım konu içeriği tutmuyor gibiydi.Bende iki tarafın gönlü olsun diye burada açtım.)
Ben ara sıra animasyon yapıyordum.Ara sıra burada dolanıyorum..Ara sıra da Cs 1.6 wb/bıçak atma keyfisi yapıyordum :D
Lakin pc kaldırmamaya başladı.Bende bu iki programdan birini sildiğimde pc rahatladığını gördüm.(Normalde kaldırması lazımdı oysaki.)
Resim yeteneğim çok iyi.Elimde yeterli ekipman olmamasına rağmen mouse ile iyi bir şekilde çizim yapabiliyorum.Lakin Pc cayır cayır yanıyor.Hele işlemci ufff sucuk pişer.
1619819244853.png

Cs 1.6'da klan üyesi idim.Lakin Klan arkadaşları ile doğru dürüst iletişim kuramadığım için atıldım.Sw'leri tek tek dolaşıp wb/bıçak atarak en azından eğleniyordum.Lakin işte 2 seçeneğim var.Hangisini yapmalıyım sizce?
Bu arada bu foruma-Shıfdelete.net-de olacağım.Sadece burada insanlar ile iletişim kurabiliyorum.
(Not:Animasyon programı krita.)

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
c 1.6 nın keyfini başka bir şey de bulamazsın tavsiyem krita yı sil farklı program öğren

Reaksiyon puanı
10,560
Sıkıldıkça sil diğerine geç ?
Arkaplanda çalışmadıkca nasıl etkiliyor pek anlamadım. Hdd doluluğundansa başka silmek için alternatifin yok mu?

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290