İKİ MODEL ARASINDA KARARSIZ KALDIM IPHONE6 GALAXY A7 (2017) MAX 2000 TL

HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ??

• IPHONE 6

• GALAXY A7 (2017)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncellikle merhabalar.uzun süredir android telefon kullanıyordum (vestel venüs 5.0).zamanın da fiyat performans olarak idare eden telefonum zamanla eskimeye başladı bende yeni bir telefon almaya karar verdim.iki model arasında kararsız kaldım iphone 6 ve galaxy a7 (2017)

ilk önce bu iki telefon benim için ne vermeli?
1-kesinlikle kamera çünkü fotoğraf çekilmeyi/çekmeyi seven biriyim beni üzmesin
2-sosyal ağlarda aktif birisiyimdir o yüzden indireceğim sosyal ağ uygulamarın da donma kasma olmaması

fakat araştırdığım da a7 nin selfie kamerasının toplu çekimlerde netlenmediği söyleniyor
ve iphone'nında 2014 de çıktığını görüyoruz.alıcağım telefonun beni 3 yıla kadar götürmesini istiyorum(iyi bakıcağım).kimileri diyor samsungun telefonları 9 10 aya eskiyor kimi diyor ios11 den sonra iphone6'nın bir değeri kalmıcak.

LÜTFEN BAŞKA *MARKA* HARİÇ BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Öncellikle merhabalar.uzun süredir android telefon kullanıyordum (vestel venüs 5.0).zamanın da fiyat performans olarak idare eden telefonum zamanla eskimeye başladı bende yeni bir telefon almaya karar verdim.iki model arasında kararsız kaldım iphone 6 ve galaxy a7 (2017)

2-sosyal ağlarda aktif birisiyimdir o yüzden indireceğim sosyal ağ uygulamarın da donma kasma olmaması

fakat araştırdığım da a7 nin selfie kamerasının toplu çekimlerde netlenmediği söyleniyor
ve iphone'nında 2014 de çıktığını görüyoruz.alıcağım telefonun beni 3 yıla kadar götürmesini istiyorum(iyi bakıcağım).kimileri diyor samsungun telefonları 9 10 aya eskiyor kimi diyor ios11 den sonra iphone6'nın bir değeri kalmıcak.

Güzel kardeşim gel parana yazık etme 1700 falan desen neyse derim ama 2000 tl fiyata çıkmışsın imkanın varsa ya da biraz para alacak olduğun bir yer varsa az daha koy üzerine git s7 al en azından paranı çöpe atmamış olursunheö akıllı seçim yapmış olursun

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel kardeşim gel parana yazık etme 1700 falan desen neyse derim ama 2000 tl fiyata çıkmışsın imkanın varsa ya da biraz para alacak olduğun bir yer varsa az daha koy üzerine git s7 al en azından paranı çöpe atmamış olursunheö akıllı seçim yapmış olursun
hacım zaten taş çatlasa 2k verebilcem 700 lira daha çıkamam

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kredi kartım sanal alışverişe kapalı istesem de alamam siz bana bu 2 telefonu kıyaslayın

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098

A7 iPhone 6 ile kıyaslanmayacak kadar güncel ve güzel telefon iki telefon arasında ben a7 derim bula bilirsen note 5 de güzel telefon halla gideri var ama iPhone 6 ya mallsef para verilmez bu saatten sonra. Sen ne diyorsun @Murat Burç kardeş
--- Gönderi Güncellendi ---
250 daha çık hepsiburadadan S7 al.

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A7 iPhone 6 ile kıyaslanmayacak kadar güncel ve güzel telefon iki telefon arasında ben a7 derim bula bilirsen note 5 de güzel telefon halla gideri var ama iPhone 6 ya mallsef para verilmez bu saatten sonra. Sen ne diyorsun @Murat Burç kardeş
kredikartım sanal alışverişe kapalı ne yazık ki

FurkanUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sanal alışveriş olayı kötü olmuş 1950TL ye HepsiBurada dan ithalatçı garantili S7 Alınırdı

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
of ne yapayım ben şimdi ne alayım iyice kararsızlaştım

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
kredikartım sanal alışverişe kapalı ne yazık ki
Vallahi o konuda bir fikrim Yok hiç kk olmadı olmasınıda istemiyorum ben abim den yapıyorum kk işini ona nakit veriyorum öyle işte eğer varsa güvendiğin biri karttan nakit alabilirsen elden ver nakiti senin yerine yapsın alışverişi ya da banka ile görüş açtırmak için

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vatandan geçen bir arkadaş S7'yi 2200'e almıştı. Müdürle konuş ne yapabilirsiniz diye sor.
Veya git samsung mağazası da indirim yapıyor.

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi siz bana s7 mi al diyorsunuz bu iki telefonu geç diyip. eğer öleyse araştırıcam düşünücem fakat s7 alamasamdda bu iki telefon için görüşlerinizi istiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
şimdi siz bana s7 mi al diyorsunuz bu iki telefonu geç diyip. eğer öleyse araştırıcam düşünücem fakat s7 alamasamdda bu iki telefon için görüşlerinizi istiyorum
iPhone 6 çöp. A7 2017 fazla pahalı bir cihaz.
İlla mağaza şartı aranıyorsa gider 1500'e zenfone 3 64 GB depolama 4GB RAM olanı alırım veya gider. Telefonculardan ithalatçı garantili OnePlus 3T alırım 1900-2000'e

FurkanUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone 6 miladını doldurdu artık dahada fazla apple güncelleme vermez A seriside sürekli yeni seri çıktığı için pabucu dama atılıyor genelde bir önceki serinin ama S7 hem kamerası hem ekranı hala taş gibi telefon imkanın varsa S ve Note serisinin dışına çıkma

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Vatandan geçen bir arkadaş S7'yi 2200'e almıştı. Müdürle konuş ne yapabilirsiniz diye sor.
Veya git samsung mağazası da indirim yapıyor.
Bak kardeşim o dediğin konu da Benim arkadaşım mağazacılık yapıyor ondan biliyorum bir çok kişi indirim olmaz sanıyor ama ürünle ilgili fişi alırken o bilgisayar ekranından fiyat yaşıyor en düşük verecek olduğun fiyatta yazıyor yani oradaki çalışan istese o fiyatı düşük limitten vere biliyor ama ne kadar az fiyatı düşürmeden verirse kendisine ona göre pirim yansıyor o yüzden yapmak istemiyorlar. Yanlış anlaşılma olmasın bazı ürünlerde. Hatta bazen limitinin altında kampanyalı ürünler de düşük kar marjı diye uyarı veriyor.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
S7. Sorunun varmış illa ikisinden birisi dersen A7 2017.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Kardeşim ben o fiyata çıkmışsın madem ne yap ne et kampanyaları araştır git s7 al diyorum başkada birşey demiyorum arada uçurum bir fiyat farkı kalmadığı için. Tabi yine bilemem seçim senin
A7 fiyatı biraz ucuk güzel telefon ama tasarımı benim aşırı hoşuma gitmiyor o fiyatı hakeder mi tartışılır iPhone 6 bu saatten sora alınmaz

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim ben o fiyata çıkmışsın madem ne yap ne et kampanyaları araştır git s7 al diyorum başkada birşey demiyorum arada uçurum bir fiyat farkı kalmadığı için. Tabi yine bilemem seçim senin

A7 fiyatı biraz ucuk güzel telefon ama tasarımı benim aşırı hoşuma gitmiyor o fiyatı hakeder mi tartışılır iPhone 6 bu saatten sora alınmaz
yorumlarınız için teşekkür ederim ilk öncelikle hangi model telefon kullandığını merak ettim. ayrıca iphone se ve 6s modelleri nasıl s7 nin karşısına

M

Murat Burç

SDN Okuru
yorumlarınız için teşekkür ederim ilk öncelikle hangi model telefon kullandığını merak ettim. ayrıca iphone se ve 6s modelleri nasıl s7 nin karşısına
6S'e paran yetiyorsa nasıl paran S7'ye yetmiyor? 6S'in 32'liği 2800 TL falan.
Ayrıca ikisi de bana göre S7 karşısında boş telefonlar.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben 6s kullanıyorum performans olarak gayet iyi ama performansta bir yere kadar kamera konusun da olsun hızlı şarj özelliği olsun tasarım olsun s7 daha çok üstün bir telefon üstün demiyorum daha çok üstün diyorum. Daha bir çok artısı vardır. Ben işim gereği mecbur ıos kullanıyorum

ineedmoreinfo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
param her ikisine de yetmiyor fakat işte onu merak etmiştim araştırıcam s7 konusunu ayrıca a7 de ön kamera odaklanmıyor deniliyor ondan a7 almak konusunda tereddütlüyüm,şuanda iphone 6 dan vazgeçtim peki iphone se ile a7 yi karşılaştırıdğımızda sonuç ne oluyor

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
param her ikisine de yetmiyor fakat işte onu merak etmiştim araştırıcam s7 konusunu ayrıca a7 de ön kamera odaklanmıyor deniliyor ondan a7 almak konusunda tereddütlüyüm,şuanda iphone 6 dan vazgeçtim peki iphone se ile a7 yi karşılaştırıdğımızda sonuç ne oluyor
SE bariz daha hızlı A7'nin bariz daha fazla bataryası gidiyor. Biri 4 öbürü 5.7 inç ikisi çok farklı cihazlar. SE FHD60 ve 4K video çekebiliyor. A7'nin fotoğraf kalitesi muhtemelen daha iyi vb vb.