İki laptop arasında kaldım DELL--ACER

Akif52

Profesör
Sen Aceri al en basitinden gta v i normal ayarlarda oynarsın Lenovonun ekran kartı kötü rami yüksek bi halta yaramaz o Acerin Rami yükseltiliyor sanırım sitelerinde F serilerinin 16 GB'ye kadar desteklediğini yazmışlar işlemicisi okadar kötüde değil pilide iyi gider U serisi işlemci pc iyi kısacası Acer çok iyi işler çıkarıyor en iyi diz üstü gaming laptopuda fuarda tanıttılar..

Acer Resident Evil 7 yi, Watch Dogs 2 yi falan oynatıyor normal ayarlarda.

JBoND

Asistan
Acer alma,

Alabileceğin markalar Dell, Lenovo, HP, Toshiba. Bu markalarda intel işlemcili ve NVidia harici ekran kartlı olmasına dikkat et. Tavsiyem AMD ve ATI'den uzak dur.

mseemektar

Asistan
Acer alma,

Alabileceğin markalar Dell, Lenovo, HP, Toshiba. Bu markalarda intel işlemcili ve NVidia harici ekran kartlı olmasına dikkat et. Tavsiyem AMD ve ATI'den uzak dur.
hocam malesef parayla almıyacağım içn elimdeki seçenekler bunlar Acer'da nvidia gt 920m ekran krtı var dell'dede ati radeon kartı var.

Acer çokmu kötüdür yani alsam pişman mı eder çünkü dell'inde ekran kartı sıkıntılı
--- Gönderi Güncellendi ---
Neden acer almasın anlamadım, hp alsın da evi mi ısıtsın, toshiba alsın da romatizma tedavisi mi yapsın :)
bende anlamadım yani gerçekten meraktan soruyorum çünkü daha önce hep asus kullandım 1 kerede lenovo kullandım başka marka bilgisayara hiç sahip olmadım ama acer'da asus gibi taiwan malı diye kanım ısındı bi an :D çok mu kötü bir marka cidden merak ettim

mseemektar

Asistan
notebook'ta acer,hp,casper'dan uzak duracaksın ama notebook'ta amd'dende uzak durmak ruh sağlığın için önemli.
şimdi paradoks gibi oldu :D evet amd biraz sıkıntılı malesef o zaman nvidiali acer mi ati ekran kartı dell mi size sorayım acer o kadarda kötü değildir sanırım hocam ya kasası falan kaliteli bi malzemeye benziyodu

acer,hp,casper ısınan markalar elde seçenek olarak sadece o acer varsa notebook soğutucu ile kullanmak şartı ile alabilirsin tabi gt940mx olan bişey bulursan al.

mseemektar

Asistan
acer,hp,casper ısınan markalar elde seçenek olarak sadece o acer varsa notebook soğutucu ile kullanmak şartı ile alabilirsin tabi gt940mx olan bişey bulursan al.
malesef hocam o tarz ekran kartı olan bi laptop yok elimde acerda nvidia 920m var ama zaten oyun oynayan biri değilim o kadar ısıncağını düşünmüyorum ama dediğiniz gibi acer'a iyi bir soğutucu ve ssd takıp kullancam fazlasıyla iş görür dimi o zaman cihaz ?
--- Gönderi Güncellendi ---
çünkü dell ısınma konusunda nasıl bilmiyorum ama elimdeki dell laptopunda ekran kartı kötü sanırım ati radeon r5 m335

mirinkirin

Doçent
Hocam acer ısınan marka diye bir şey yok, 1.5 senelik bilgisayar var, oyun oynarken dell bilgisayardan daha az fan sesi çıkarıyor. Modeli internette arattıktan sonra ısınma sorunundan şikayet eden yoksa sıkıntı olmaz. Benim eski bilgisayarım da acerdi, onda da hiç ısınmaya rastlamadım. Belki de ben çok şanslıyım bilemiyorum.

Son mesajlar