iki faktörlü kimlik doğrulama

Bu konuyu okuyanlar

BerkayKlnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar kafayı yicem mesaj yolluyolar mesaj gelmiyo aradılar şifreyi yazdım yanlış şifre diyo şimdide daha sonra tekrar deneyin diyo abi napıcam ve hatayı 5.30 gibi yaptım yaklaşık 3 saat geçti hala fazla hatalı girdiniz daha sonra tekrar deneyin diyor kaç saat sonra bidaha deneyebilcem kafayı yedim lütfen yardım

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ne anlamda bir fotoğrafını falan atarsan daha iyi olur derim.Hangi kimlik doğrulama?

BerkayKlnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
telefonu sıfırladım icloud hesabımıza giriş yapıyoruz sonra bize 6 haneli iki faktörlü kimlik doğrulama soruyor onla ilgili sıkıntıdan bahsettim yukarda

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
telefonu sıfırladım icloud hesabımıza giriş yapıyoruz sonra bize 6 haneli iki faktörlü kimlik doğrulama soruyor onla ilgili sıkıntıdan bahsettim yukarda
Anladım fakat bir resim atsan belki sana daha iyi yardımcı olurum eğer anlıyorsam.:)

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Kodu alamadıma tıkla sonra bir daha alamadıma tıkla numarayı arayı tıkla o zaman arayıp söylüyorlar.

BerkayKlnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
konu çözüldü teşekkürler 12 saat bekletti sanada teşekkürler apple