iiPremier Wordpress Film Teması V2 (Ücretsiz)

freebet

Üyecik
iiPremier Wordpress Film Teması V2

Demo: DEMO
İndir: iiPremierV2 İNDİR

iiPremier V2'de Neler Yeni:

iiPremier V2'yi 2 farklı sürüm ile sizlere sunuyoruz.

Bunlar:

1. iiPremier V2 PRO
iiPremier V2 PRO sürümü temamızın ilk sürümündeki gibi oyuncular, yönetmen, gibi verileri taxonomy yöntemi ile listeler, yani oyuncular gibi verilerin tamamı o film ile ilgili bilgi vermekle kalmaz, aynı zamanda kategoriler gibi bir sayfa oluşturur ve o oyuncuya ait tüm filmleri o sayfada listeler. Bu özellik sadece oyuncular için değil, oyuncular, tür, yönetmen, yapım yılı ve ülkesi, senaristi, imdb puanı için geçerlidir. (iiPremier ilk sürümü kullananlar bunu indirip wp-content/themes/iiPremierPro içindeki dosyaları mevcut tema dosyalarının üzerine yüklesinler. Eklentilerden Pagebar eklentisini etkisizleştirip, indirdiğiniz dosya içinde gelen WP-Pagenavi eklentisini wp-content/plugins içersine yükleyerek adminden aktif etsinler)


2. iiPremier V2 BASIC
iiPremier BASIC V2 sürümü, yukarıda bahsettiğimiz verileri taxonmy ile değil özel alan ile kullananlar içindir. Yani daha önce oyuncular, yonetmen, yapim gibi özel alanlar ile bu verileri giriyordunuz ve iiPremier kullanmak istiyor ancak bu bilgileri tekrar girmekte istemiyorsunuz, bu sürüm sizin için, daha önce oyuncular, yapim, gibi özel alanlar kullanır ve geçişte veri kaybı olmaz.


iiPremier V2 İle Gelen Yeni Ortak Özellikler

- Filmler için DİL SEÇENEĞİ eklendi:
- Yerli Film,
- Türkçe Dublaj,
- Türkçe Altyazılı
- Orjinal Dil
Seçenekleri eklendi, bunları filmi eklerken seçiyorsunuz, film resminin sol üst köşesinde şerit şeklinde belirtiyor dilini.


- Sağ-Sol kayan reklam eklendi:
- Dinamiktir tema yönetim panelinden reklam kodu girirseniz aktif olur,
- Reklamı gizle özelliği vardır, bu nedenle birçok reklam firmasının kurallarına uygundur.


- Video önü reklam ayarları geliştirildi:
- Tema yönetim panelinden aktif/pasif edilir hale getirildi,
- Tema yönetim panelinden süresi ayarlanabilir hale getirildi.


- Sidebar geliştirildi:
- Anasayfa, kategori sayfaları, arşiv sayfaları, arama sayfalarında rasgele filmler, facebook beğen kutusu,
- Film sayfalarına yeni filmlere artı olarak benzer filmlerde eklendi.
- Page Navigation, yani sayfa geçişlerinde WP-Pagenavi'ye geçildi ve görünüm iyileştirilerek şık bir hale getirildi.


-Şuna Göre Sırala Özelliği eklendi.
- Anasayfa ve kategori sayfalarına (oyuncular, tür, yönetmen, imdb, yapım, senarist listeleme sayfaları dahil) Şuna Göre Sırala özelliği eklendi, bu sayede ziyaretçilriniz sitenizde en yüksek puan alan filmleri tek tek sayfaları gezmeden tek tık ile en üste çıkartabilecek.
Örneğin: Brad Pitt oyuncusuna tıkladı, Şuna Göre Listele'den En Yüksek Puana Göre'yi seçti, filmler en yüksek puandan en düşük puana göre sıralanır. Ya da Türler, kategoriler içinde böyledir, ya da anasayfada bunu yaparsa sitenizdeki tüm filmler içinde en yüksek puandan en düşük puana göre sıralar.


Bu özelliğin içeriği:
- En Yüksek Puana Göre Listele
- Son Eklenenene Göre Listele
- İlk Eklenene Göre Listele
- Alfabetik Listele A'dan Z'ye
- Alfabetik Listele Z'den A'ya
Bu özellik ziyaretçileriniz tarafından çok sevilecek, çünkü ziyaretçiniz anasayfada, kategorilerde ya da oyuncular, türler gibi diğer alanlarda sayfa sayfa gezmeden istediği noktadan listeletebilecek filmleri.


- Bu yeniliklerin dışında ilk sürüme göre birçok alanda ve özelliklerde ve tasarım ile ilgili materyallerde iyileştirmeler yapıldı.Güle güle kullanın.
 

freebet

Üyecik
arkadaşlar sidebardaki benzer filmler etiket ilgisine göre gösteriliyordu daha önce, ama fark ettim ki hiç kimse farklı filmlere ilgili etitket eklemiyor, bu nedenle herkesin rasgele filmler bölümü boş kalmış,

bu nedenle rasgele filmleri etiket ilgisine göre değil kategori ilgisine göre listeleten bir güncelleme yaptım sidebarda.

Dosyalar

iiPremierBasic kullanıyorsanız: http://izle.ilkindir.net/Sidebar-iiPremierBasic.zip
iiPremierPro kullanıyorsanız: http://izle.ilkindir.net/Sidebar-iiPremierPRO.zip

hangisini kullanıyorsanız ona ait yeni sidebar'ı indirip tema dizininize atın.

ilk mesajdaki tema dosyasındaki kodlarda değiştirildi, ben bu mesajı yazdıktan sonra indirenlerin bunları indirmesine gerek yok. Ben bu mesajı yazmadan önce indirenler sidebardaki rasgele filmlerin etiket ilgisine göre değil kategori ilgisine göre listelenmesini istiyorlarsa bu single.php leri indirip ellerindeki ile değiştirsinler.çok iyi teşekkürler

güle güle kullanın.
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tema güzel ama description almıyor kurulan site.Sanırsam gözden kaçırmışsınız bunu.Demo adresindeki siteyide info:sinemaarsivi.net şeklinde googleye aratarak görebilirsiniz
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
siteme eklediğim filmleri izlemek istediğim zaman player acılmıyor yani film baslamıyor bu neden dir acaba ?
 
Üst