Sağlık İhityaç Sahiplerine Ücretsiz Maske Dağıtımı ve Yıkanabilir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ÆSir

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Super Moderator
Karaciğer, akciğer, böbrek yetmezliği, lösemi, kanser hastalarımız ile 65 yaş üstü yaşlılarımız için yıkanabilir ücretsiz maske gönderimi yapılıyor.


İstanbul TeKnik Üniversitesi İtü Çekirdek Girişimi CHANGERSLA , koronavirüs salgını nedeniyle en önemli ihtiyaçlardan biri olan maske üretimine geçti. Firmanın CEO su ERTÜRK TEZCAN, Patentli Nano teknolojil 3 boyutlu dokuma teknolojisi bulunan ve Gümüş iyonizerli kumaşları özel antibakteriyel kumaştan yaptıkları maskenin yıkanıp tekrar kullanma özelliği olduğunu söyledi.
1585210890098.png


İstanbul Tenik Üniversitesi İtü Çekirdek Girişimi CHANGERSLA , koronavirüs salgını nedeniyle en önemli ihtiyaçlardan biri olan maske üretimine geçti. Firmanın CEO su ERTÜRK TEZCAN, Patentli Nano teknolojil 3 boyutlu dokuma teknolojisi bulunan ve Gümüş iyonizerli kumaşları özel antibakteriyel kumaştan yaptıkları maskenin yıkanıp tekrar kullanma özelliği olduğunu söyledi.

Türkiye’de de etkili olan koronavirüs salgını nedeniyle en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden maskeye ilgi her geçen gün artıyor. İTÜ ÇEKİRDEK GİRİŞİMİ changersla Nano teknoloji ,Patentli kumaşları ile yıkanabilir maske üretimine geçti.4 yıllık arge ve lab çalışmalarından sonra geliştirilen kumaş ile ilgili Ceo'su ERTÜRK TEZCAN , üretime geçtikleri maskenin en büyük özelliğinin yıkanabilir ve antibakteriyel olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Ülkemizin ve milletimizin bu zor zamanlarında Acil hastalarımıza özellikle lösemi,kanser ve Böbrek ve akciğer Hastalarımız maskeye ulaşmakta zorluk çekiyor . Bizde Küçük bir etkimiz olması amacı ile ÜCRETSİZ olarak bu hastalarımıza bize ulaştıkları taktirde maskelerini gönderiyoruz.
Şu ana kadar 4580 kişiye Ücretsiz Maske Gönderdiklerini belirtti ...
Koronavirüsten ötürü biz de hem kumaş imalatı hem de konfeksiyon yaptığımız için bu virüsle alakalı önlem almak adına antibakteriyel Patentli nefes alabilen kumaşlarımız ile maske üretimine başladık. . Ürünümüz 250 yıkamaya dayanıklı.
Yani bir çorap gibi, bir giyim aksesuarı gibi, şapka gibi, eldiven gibi defalarca yıkanarak kullanılması mümkün. İso belgelerimiz ve CE belgelerimizde mevcut olduğunu belirten ERTÜRK TEZCAN . Bir evde çamaşırımızı, üstümüzü başımızı yıkadığımız gibi 250 defaya kadar yıkayıp tekrar kullanabiliriz. Bu şekilde antibakteriyel özelliği de devam etmekte. Bu sayede kullanılırken de yüzü iyi bir şekilde kapatıp yanlardan herhangi bir açıklık bırakmadan daha iyi olduğunu düşünüyoruz. Daha iyi bir kullanıma ve nefes alıp vermede, konuşmada herhangi bir problem, sıkıntı da yaşatmıyor. Şu anda günlük üretim adedimiz 5 bin adet. İhtiyaç sahiplerine Ücretsiz olarak ulaştırmaya devam edeceğiz.

BİZE CHANGERSLA Dünyanın İlk Tasarımı değişebilen Tekstil Ürünlerinin Yaratıcısıdır. Changersla Web sitemizden hello@changersla.co mail adreslerimizden veya 05418136071 whatsapp üzerinden acil ihtiyaçlarını gönderebilirler"

CHANGERSLA

Link kesinlikle ürün satın almanız için verilmemiştir, gerçek ihtiyaç sahipleri sitenin whatsapp numarasından iletişime geçerek talepte bulunabilirler.
 

KamtariR

Profesör
Annem ve babam için başvurdum, ikisi de 65 yaş üstü, ayrıca akciğer hastası, bakalım ne olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada ekleme yapayım

10 TL kargo bedeli alınıyor.
 
Son düzenleme:

ÆSir

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Super Moderator
Şöyle bir bilgi aldım;

"Kargo ücreti var onu da gerçekten ödeyemenler için firma kargoyu da karşılıyor."
 
Üst
stat counter