İdrarım azar azar geliyor, yanıyor...

Bu konuyu okuyanlar

High Noon

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Arkadaşlar çok kötü durumdayım şuan, tuvaletteyim daha öncesinde mastürbasyon yapmıştım ama tam bitirmemiştim, sonuna gelmedim yani. İşte şimdi tuvalete çıktım ve idrarımı yapamıyorum, azar azar geliyor, tek seferde gelmiyor ve bir türlü bitmedi 30dk dır tuvaletteyim, ve özel bölgemin iç kısmında yanmaya benzer bi acı var ne yapmam lazım yaşamış olan biri var mı?

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Nedenini açıklamamak istiyorum.Yapman gereken beklemek.Eğer çişin azsa biraz sıkıntı olcak senin için.Ama çişin varsa bekle bir müddet sonra kendiliğinden çişin gelicek işiyeceksin ve sorun geçicek.Mastürbasyondan sonra mutalaka işemek gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke konu açmak yerine bekleseydin ya da işini tam yapsaydın.daha sağlıklı olurdu hem senin için hemde forum için

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
İftarda falan susamıyorum diye hiç su içmiyorum acaba ondan mı oluyor. 2-3 bardak su ile hayatta kalmaya çalışıyorum günde...
2-3 bardak mı? tabi gelmez. Şişeyle suyu iç nasıl geliyor görürsün.

Glenkee

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar çok kötü durumdayım şuan, tuvaletteyim daha öncesinde mastürbasyon yapmıştım ama tam bitirmemiştim, sonuna gelmedim yani. İşte şimdi tuvalete çıktım ve idrarımı yapamıyorum, azar azar geliyor, tek seferde gelmiyor ve bir türlü bitmedi 30dk dır tuvaletteyim, ve özel bölgemin iç kısmında yanmaya benzer bi acı var ne yapmam lazım yaşamış olan biri var mı?
mastürbasyon sonrası yanma meydana gelebilir bazen ama sürekli varsa çekinme doktora git

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arkadaşlar bu forumun ana amacı teknoloji. Bu tarz konular için doğru yer olduğunu sanmıyorum. Mesaj içerisinde aşırıya kaçan kelimeler yok ama bu forumu kadın kullanıcılar da kullanıyor ve bu tarz şeylerle muhatap olmak zorunda değiller maalesef. Daha genel konulu forumlarda, bu tarz konuların açılması daha uygun olur. He kaldı ki sağlık konusu bu durum, ben şahsen forum üzerinden herhangi bir tavsiye almazdım.

High Noon

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Arkadaşlar bu forumun ana amacı teknoloji. Bu tarz konular için doğru yer olduğunu sanmıyorum. Mesaj içerisinde aşırıya kaçan kelimeler yok ama bu forumu kadın kullanıcılar da kullanıyor ve bu tarz şeylerle muhatap olmak zorunda değiller maalesef. Daha genel konulu forumlarda, bu tarz konuların açılması daha uygun olur. He kaldı ki sağlık konusu bu durum, ben şahsen forum üzerinden herhangi bir tavsiye almazdım.
Öncelikle size çok teşekkür ederim. Anlayışla cevap verdiğiniz için. Böyle insanlar görünce çok mutlu oluyorum açıkçası ama bazen çok sert dönütler alabiliyorum. Bu forumda çok sevdiğim admin abilerim var, hepsi de bana inanılmaz yardımcı olmuştur. Ancak bazısını da anlayamıyorum maalesef...

UgurOZTURK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Cinsel açlığını giderecek yerler var.Elinle uğraşıp durma.Altı üstü 100 TL ve bu sana uzun zaman yeter.Kendine zarar veriyorsun.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Bazen sık sık lavaboya gitmişseniz olur böyle. 1 saat boyunca tuvalete gitme geçer. Bazı doktorlar sulandırılmış batikonlu suyu malumun uç kısmına batırmak sureti ile tedavi tavsiye ediyorlar.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Çiş bacağın içine sızıyordur. Birdaha şeyini elleme bozarsın aleti. ?

Yaş kaç? eğer 25 den yukarıysa pisikolojik sorunların olmalı bence

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Bol su iç biraz yürüş yap idrar kesen spermden arınsın. Daha sonra düzelecektir. Ancak bu acı ve yanma halen daha sürüyorsa kum düşürüyor olabilirsin veyahut idrar yollarını üşütmüş olabilirsin. Normal şartlarda mastürbasyon yaptıktan yarım saat sonra yürüyüşle birlikte idrar kesenin boşaltmış olursun.

High Noon

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Bol su iç biraz yürüş yap idrar kesen spermden arınsın. Daha sonra düzelecektir. Ancak bu acı ve yanma halen daha sürüyorsa kum düşürüyor olabilirsin veyahut idrar yollarını üşütmüş olabilirsin. Normal şartlarda mastürbasyon yaptıktan yarım saat sonra yürüyüşle birlikte idrar kesenin boşaltmış olursun.
Açıkçası benim organımda problem var galiba, meninin rengi de şeffafımsı, beyaz değil. Çok fazla da yapmıyorum, haftada 2-3 defa yapıyorum.

Yaşım 15

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Açıkçası benim organımda problem var galiba, meninin rengi de şeffafımsı, beyaz değil. Çok fazla da yapmıyorum, haftada 2-3 defa yapıyorum.

Yaşım 15
Çok fazla yapmıyorsun haftada 2 3 kere yapıyorsun.:D Yaşın çok genç tavsiyem biraz ara ver kendini yıpratma. Hem vücudunu çok halsiz bırakırsın. Vücuduna yazık etme. Hatta yapabiliyorsan 2 haftada bire çıkart.

High Noon

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Çok fazla yapmıyorsun haftada 2 3 kere yapıyorsun.:D Yaşın çok genç tavsiyem biraz ara ver kendini yıpratma. Hem vücudunu çok halsiz bırakırsın. Vücuduna yazık etme. Hatta yapabiliyorsan 2 haftada bire çıkart.
Şöyle bir ay yapmamayı düşünüyorum. O zaman gelişmeyi tekrar paylaşıcam, çok büyük stres yaşıyorum son günlerde bu konuyla alakalı.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904

Yaşım 15
Meni degil o zevk suyu

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Söyledikleriniz doğru olabilir belki yeri değil ama kimseyide rahatsız edecek bir yazı değil bayanların da kendilerince yapabildiği birşey bu yani sadece erkekler mastürbasyon yapmıyor, sadece teknoloji diyorsunuz ama Sağlık yazan başlıktan açabildiğine göre demekki sağlıkla ilgili bilgiler de konuşulabilir, küfür yok herhangi bir hakaret yok zararı olduğunuz düşünmüyorum ve sonuçta 15 yaşında biri bu konuyu açan, mod yardımcısı arkadaşında uyarı ve hitap şekli uygun değil.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Söyledikleriniz doğru olabilir belki yeri değil ama kimseyide rahatsız edecek bir yazı değil bayanların da kendilerince yapabildiği birşey bu yani sadece erkekler mastürbasyon yapmıyor, sadece teknoloji diyorsunuz ama Sağlık yazan başlıktan açabildiğine göre demekki sağlıkla ilgili bilgiler de konuşulabilir, küfür yok herhangi bir hakaret yok zararı olduğunuz düşünmüyorum ve sonuçta 15 yaşında biri bu konuyu açan, mod yardımcısı arkadaşında uyarı ve hitap şekli uygun değil.
Bence siz benim yazdığımı tekrardan bir okuyun. Zira ben bu durumun ne ayıp olduğunu söyledim, ne de tek cinsiyete indirgedim. Kullanılan üslubu da eleştirmedim. Ancak aynı görüşte olmayan kişilere de saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü konuyla alakalı şikayet geldiği zaman, ne siz ne de konuyu açan arkadaş bunun sorumlusu olur. Direkt olarak biz oluruz. Şuanda tüm forum toplanmış arkadaşın menisini konuşuyoruz. Bakın bu ayıp veya yasak bir şey demiyorum. Bu durum için uygun mu onu sorgulayın diyorum. Benim için sorun yoktur ancak başkası için bu bir sorundur. İşte o sorunu olan kişiyi de düşünmek gerekiyor. Sağlık bölümünün genel amacı Corona virüsü gibi durumlar için haber paylaşmaktır. Cinsel hayatla alakalı konu pek göremezsiniz.

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Bence siz benim yazdığımı tekrardan bir okuyun. Zira ben bu durumun ne ayıp olduğunu söyledim, ne de tek cinsiyete indirgedim. Kullanılan üslubu da eleştirmedim. Ancak aynı görüşte olmayan kişilere de saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü konuyla alakalı şikayet geldiği zaman, ne siz ne de konuyu açan arkadaş bunun sorumlusu olur. Direkt olarak biz oluruz. Şuanda tüm forum toplanmış arkadaşın menisini konuşuyoruz. Bakın bu ayıp veya yasak bir şey demiyorum. Bu durum için uygun mu onu sorgulayın diyorum. Benim için sorun yoktur ancak başkası için bu bir sorundur. İşte o sorunu olan kişiyi de düşünmek gerekiyor. Sağlık bölümünün genel amacı Corona virüsü gibi durumlar için haber paylaşmaktır. Cinsel hayatla alakalı konu pek göremezsiniz.
Bu konuda haklısınız katılıyorum biraz fazla uzadı ama diğer söylediğim konu ise bir başlık daha açılmış orda da bir mod. yardımcısının karşı cevap olarak yazdığı üzerinden gidiliyor, ben bunu dile getirmek istedim sadece.

gujuvala

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Bu konunun tartışılmasında ne var? Yıl 2020 olmuş.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Wc gibi yerleri lütfen o tür işler için lütfen tercih etmeyiniz Hijyen açısından ötürü.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487

corona kapmadan bi doktora git istersen.

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Masturbasyonla alakalı olmadığından eminsen idrar yolu iltihabı olabilir.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Su tüketimini arttırman lazım kardeşim yanma, koku ve aşırı sarı renkte ise bundan kaynaklıdır.