İdlib'de 5 Askerimiz Şehit Oldu | O Şehitlerin Hesabını Bana Verin!

Bu konuyu okuyanlar

ugurkezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İdlib'den gelen son dakika haberi..Suriye'de şehitlerimizin olduğu belirtilmiş.Son dakika bilgisinde 5 askerimizin şehit oldu.5 askerimizin de yaralandı.8 askerimizin ardından bugün de İdlib saldırı düzenlendi ve 5 askerimiz şehit oldu.Şimdi burada sorumuz ne,bizim Suriye'de ne işimiz var? ...

Haber
idlib-te-sehit-olan-askerlerim.jpg

Son düzenleyen moderatör:

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Allah ailelerine sabır, kendilerine de naim cennetlerini ihsan eylesin.

Bunlar insanın içini burkan haberler, Rabbim bir daha göstermesin.

Konu "neden suriyedeyiz" ise ben bu konuda devletimizi destekliyorum.

Zira bugün suriye problemini suriye sınırları içerisinde çözmez isek, 50 yıl sonra Türkiye sınırları içerisinde çözmeye çalışacağız.

Suriye sınırımız boyunca oluşacak YPG yönetimindeki kukla bir devlet, ileriki tarihlerde başımıza alacağımız büyük bir bela demektir.

Bugün 5 şehidimiz için üzülüyoruz, eğer biz Suriye'de olmaz isek, yarın yüzlerce şehidimiz için üzülmek zorunda kalacağız.

Devlet bugünü değil, 50 yıl sonrasını düşünerek hamle yapar. Doğru olan da budur.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Bize yapılan saldırılar eskiden İrak topraklarından yapılırdı, şimdi Suriye topraklarından yapılıyor.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Milletin dilince neden suriyedeyiz.Suriye'den gavan atılır evlere düşer devlet napıyor.Suriye'ye gidip sınırımızı korumak isteriz neden oradayız.Hükümet düşmanı gibi hareket etmeyin.Şehitlerin hesabını kime verecez ? Allah'tan başkasına hesap vermeyiz biz.