Idle-Empire (Skinciler ve Beleşçiler için)

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Uzun süredir kullandığım bir site olan Idle-Empire'da çeşitli görevleri yerine getirerek çeşitli ödüller kazanabilirsiniz, ödül yöntemi çok fazla ister skin alırsınız isterseniz kripto para veya cüzdan bakiyesi alırsınız.

Ben uzun süredir anket vs. görevlerle uğraşmıyorum, sabit olarak yaptığım 3 şey var;
  1. Steam profil adıma "Idle-Empire.com" yazısını ekledim bu sayede günlük 50 Coin alıyorum,
  2. Steam profil resmim Idle-Empire'ın istediği resim bu sayede günlük 50 Coin alıyorum,
  3. Discord grubunda "!daily 50-99" komutunu kullanıyorum, şansıma Coin çıkarsa tutturduğum sayının oranına göre Coin kazanıyorum.
Bu şekilde 7 defa CS:GO Shop sitesindeki hesabıma bakiye göndererek skin aldım, az önce de Coinbase BTC hesabıma 5K Coin karşılığında 0.50$ gönderdim.

Coin kasma yöntemleri;

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Surveys: Anket çözerek Coin kazanma yöntemi.
Offerwalls: Idle-Empire'ın güvendiği görevci listesi (Şunu yap x puan kazan tarzı siteler)
Offers: Üstteki ile aynı mantık fakat Idle-Empire'ın güvendiği liste değil.
Videos: Video izleyerek kazanırsınız fakat bana hiç denk gelmedi, şansınıza video düşerse arada bir kontrol edin.
Mining: Kripto madencilik yaparak Coin kazanırsınız.
Referrals: Referanslarınızdan gelen Coindir, referansınız anket vs. çözerse %20 Oranında Coin alırsınız.
Promotions: Facebook, Twitter, vb. sosyal medya platformlarındaki hesabınızı bağlayarak, Idle-Empire hesaplarını beğenerek vs. Coin kazanırsınız. Ayrıca dışında günlük ödüller de buradan alınır.

Arada bir kupon kodu verilir, duyuru sadece Discord'dan değil Steam grubundan ve sosyal medya hesaplarından da yapılabiliyor.

Screenshot_5.jpg

Coin Harcama Yöntemleri;

Screenshot_4.jpg

Sol tarafta kategoriler görünüyor, bu yüzden ekran görüntüsü ayrıntısına girmeyeceğim.
Skins: Oyun skinleri.
Games: Steam, Xbox, PS Store, Random Steam Key vb. oyun platformları için bakiye veya key.
Game Points: LoL RP gibi oyun paraları.
Entertainment: Netflix, Spotify vb. platformlar için hediye kartı.
Crypto: BTC, ETH, LTC, vb. Kripto paralar.
Money: Nakit para.
Electronics: Amazon, eBay, G2A, vb. siteler için hediye kartı.
Utilities: Skype bakiyesi, Amazon, eBay ve eGifter için hediye kartı.

Bol bol çekiliş yapılır;
Screenshot_6.jpg

Navbar kısmında "Giveaway" yazısını bol bol görürsünüz, sürekli sponsorlu çekiliş yapıyorlar. Genelde CS:GO için bıçak, eldiven ve legendary/dargon silah skini verilir arada böyle kaçamak yaptıkları oluyor.
-
Alttaki de benim istatistiklerim, 1 yılda toplam 38,774 Coin kasmışım ve sadece 4 tane anket çözmüşüm geri kalanı günlük toplanan 50 Coinlik ödüller. Eğer bu Coinleri biriktirseydim 3$ değerinde CSGO Shop bakiyesine çevirip müzik kiti veya Gizli (Pembe) skin alabilirdim.

Screenshot_7.jpg

Uzun lafın kısası bildiğiniz gibi hiç kimse durduk yere para vermez, mutlaka onlara bir şeyler vermeniz gerekiyor ki onlar da size elmanın sapını versin. Bende bağımlılık haline geldiği için günlük girip Coin topluyorum yoksa bununla da uğraşmam :) Eğer uğraşmak istemiyorsanız şuan için 10 dakikanız varsa en azından Promotions bölümündeki basit görevleri yerine getirin ve rahat şekilde bol bol Coin toplayıp harcayın çünkü ilk girişte Promotions bölümü bol bol coin kazandırıyor.

Beleşçilik yapmaya başlamak için;
Normal Link
Referanslı Link (500 Coin kazanırsınız)