iCloud'taki Whatsapp yedek verisini Android'e aktarma

Bu konuyu okuyanlar

hta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar selamlar, umarım konuyu doğru yere açabilmişimdir.

iPhone telefonumdan android cihaza geçiş yapıyorum. İphoneda telefonumu iclouda yedekledim. Şimdi androide o yedeği aktarmak istiyorum ama uygulamayı başlatırken sadece google drive'dan yedek alabildiğimi görüyorum. Bunun bir yolu var mıdır yardımcı olabilir misinizz: İcloud veya telefondan telefona da olur hala ios cihazımda da mesajlar bulunmakta.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bunu yapabilen ücretli uygulamalar var eğer mesajlarınız çok önemliyse link bırakayım. Ama fiyatı baya uçuk bir miktar.

• Beğen
Reactions: hta

hta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ücretliyse çok teşekkür ediyorum hocam, şirket verileri bulunmaktaydı ama not defterine biyere mesajları çıkarmamız gerekecek artık. Cevabınız için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Büyük Turkcell Bayileri veya Mediamark Vatan gibi yerler ücreti karşılığında bu verileri kopyalıyorlar. 20 ile 50 TL arası... ( Komple telefonu kopyalıyorlar hatta.)

Yoksa bende Iphonedan Android'e geçerken Whatsapp geçmişini kopyalayamadım. Öyle kaldı. Ücretsiz uygulamalar Whatsapp ı yapamıyor.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Arkadaşlar selamlar, umarım konuyu doğru yere açabilmişimdir.

iPhone telefonumdan android cihaza geçiş yapıyorum. İphoneda telefonumu iclouda yedekledim. Şimdi androide o yedeği aktarmak istiyorum ama uygulamayı başlatırken sadece google drive'dan yedek alabildiğimi görüyorum. Bunun bir yolu var mıdır yardımcı olabilir misinizz: İcloud veya telefondan telefona da olur hala ios cihazımda da mesajlar bulunmakta.
Google Drive ile oluyor diye biliyorum