Icloud Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

popsmoke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir çoğumuzun başına gelmiş çözümü legal olarak bulunamamış bir problem.
Bunun hakkında bilgilendirme amaçlı yazı yazmak istedim, çünkü forumlarda okuduğuma göre bir çok insan mağdur olmuş.

Gelelim konuya icloud kırabiliyor belirli programlar ile ama ücretsiz olan programlar kırıyor, sim kartı takıp kullanma özelliğini çalıştırmıyor. Bu özelliği çalıştırdığını iddia eden ücretsiz programlar var ama güvenli mi şebeke özelliğini çalıştırıyor mu bir fikrim yok.

Ücretli programlar bu özelliği çalıştırıyor ama telefonun modeli yüksek olmasını gerektiriyor. Kendi başına yapılması takdirinde yükleme esnasında hata olmaması sizin için daha iyidir. Eğer birileri icloudu gerçekten kırıyor ise yüksek miktar ücret talep edebilir kendi başına bu işlemi yapmak sorumluluk gerektirir en ufak hata telefonu kullanılmaz hâle getirebilir. Umarım güzel bir bilgilendirme olmuştur.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ücretsiz yada ücretli 3. parti bir yazılım ile kıracağınız iCloud sizi başarıya taşımaz. Yani ben kırdım diyemezsiniz.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,603
Evet kırılması mümkün, ama bu gibi durumlarda önce legal yolların denenmesi daha doğru olur. Elinizde cihazın faturası olduğu zaman Apple her şeye yardımcı oluyor. Bu özellik çalıntı telefonların güvenliği içindir aslında, Apple bu işi çok iyi yapıyor.