iCloud Fotoğrafları İndirmiyor

Bu konuyu okuyanlar

dnzclk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,
Bu sabah icloudumdaki fotoğrafları bilgisayarıma indirmeye çalıştım ama belli bir boyuta gelince indirme birden bire durdu. icloudun simge görünümden bakarken "İndiriliyor : 12 öğe" yazısı takılı kaldı ve iCloudu simge görünümden tam ekrana alırken"Windows için iCloud 11.2 sürümüne yükseltilemedi. Lütfen yeniden başlatın ve yeniden deneyin (hata 101) sorunuyla karşılaşıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Tarayıcı üzerinden indirmeyi denediniz mi?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
IDM benzeri bir yazılım kullanarak indirin problem yaşamazsınız.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Benim anlamadığım nokta sabah gayet güzel indiriyordu ama bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda indirme durdu
Bazen yüksek boyutlu/uzun kuyruklu indirmeler yaparken bu tür problemler olabiliyor, bu yüzden IDM vb. yazılımları öneriyorum.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
İster sağ tık yapıp IDM ile indir seçeneğini kullanın

Screenshot_2.jpg

İster IDM ayarlarına girip "İndirilen dosya türleri" kısmına (JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF) vb. resim dosyası uzantılarını ekleyin.
Screenshot_1.jpg

dnzclk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Ekli dosyayı görüntüle 110995

İster IDM ayarlarına girip "İndirilen dosya türleri" kısmına (JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF) vb. resim dosyası uzantılarını ekleyin.
Ekli dosyayı görüntüle 110997
Hocam 5bin tane fotoğraf var nasıl indireyim hepsini :) ikinci seçenek otomatik algıladığı için iCloud sitesine girer girmez binlerce otomatik indirme uyarısı geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 110995

Ekli dosyayı görüntüle 110997
Siz sadece attığım linklerdeki ayarlar doğru mu değil mi diye kontrol eder misiniz ben baştan indireceğim çünkü

Son düzenleme:

mta aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Bu sabah icloudumdaki fotoğrafları bilgisayarıma indirmeye çalıştım ama belli bir boyuta gelince indirme birden bire durdu. icloudun simge görünümden bakarken "İndiriliyor : 12 öğe" yazısı takılı kaldı ve iCloudu simge görünümden tam ekrana alırken"Windows için iCloud 11.2 sürümüne yükseltilemedi. Lütfen yeniden başlatın ve yeniden deneyin (hata 101) sorunuyla karşılaşıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

aynı sorun bendede var

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Hocam 5bin tane fotoğraf var nasıl indireyim hepsini :) ikinci seçenek otomatik algıladığı için iCloud sitesine girer girmez binlerce otomatik indirme uyarısı geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz sadece attığım linklerdeki ayarlar doğru mu değil mi diye kontrol eder misiniz ben baştan indireceğim çünkü
Ayarlarda problem yok dediğim gibi yüksek boyutlu veya uzun kuyruklu indirmelerde bu tip sorunlar yaşanabiliyor, kopmalar ya karşı sunucudan ya da internet altyapınızdan kaynaklanır.

dnzclk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ayarlarda problem yok dediğim gibi yüksek boyutlu veya uzun kuyruklu indirmelerde bu tip sorunlar yaşanabiliyor, kopmalar ya karşı sunucudan ya da internet altyapınızdan kaynaklanır.
Şu an iCloudu Windows storeden değilde dışarıdan exe olarak indirdim, sorun gözükmüyor

dnzclk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynı sorun bendede var
Sorunu çözdüm, eğer Windows 10 kullanıyorsanız itunes ve iCloudu Microsoft store yerine dışarıdan program indirme sitelerinden indirmelisiniz. Aksi takdirde iCloud, Windows sürümü eski diyip uyumluluk hatası verecektir.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
macos varsa kolay zaten de fotoğraflar uygulamasını açın otomatik gelir , eğer windows'da sorun yaşıyorsanız icloud yazılımını indirin yapamazsanız windows'da 3utools yazılımını indirin o zaten basit bi arayüze sahip çok kolay işler yaparsınız. sitesine de buradan ulaşabilirsiniz. (3uTools | The best all-in-one tool for iOS users)

dnzclk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
macos varsa kolay zaten de fotoğraflar uygulamasını açın otomatik gelir , eğer windows'da sorun yaşıyorsanız icloud yazılımını indirin yapamazsanız windows'da 3utools yazılımını indirin o zaten basit bi arayüze sahip çok kolay işler yaparsınız. sitesine de buradan ulaşabilirsiniz. (3uTools | The best all-in-one tool for iOS users)
Hocam 3uTools denedim ama fotoğrafların çoğu bulutta olduğu için indirmedi. Ama sorunumu çözdüm benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşa nasıl çözdüğümü anlattım sadece.