İçişleri Bakanı Soylu ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın koronavirüse yakalandı!

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Allahtan şifa diliyorum, Soylu gerçekten soyadıyla müsemma asil bir adam. Terörle çok büyük bir mücadele verdi, hala da vermeye devam ediyor. Türkiye tarihinde şahit olduğum en başarılı ve yürekli içişleri bakanı diyebilirim.

Keza, İbrahim Kalın da öyle. İşinde çok iyi, büyük bir samimiyet ve gayretle görevini ifa eden biri. Hem çok iyi bir diplomat, hem çok iyi bir sanatçı.

Umarım her ikisi de kısa zamanda şifa bulur, aramıza dönerler inşaallah.
Ha bu arada unutmadan, onların koronaya yakalanmalarından çok sevinen bazı kansızların mesajlarını buraya alıntılamak istedim. Ki bu ülkenin ne kadar çok kanı bozuk insanla dolu olduğunu görelim diye.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Geçmiş olsun. Bu aralar Grip çok yaygınlaşmış. Bence virüsün yayılmasında büyük etken
Biliyor musun Zaur, yukarıda mesajlarını yayınladığım kansızlar sizin ülkenizde de var muhakkak. Lakin bizim kansızlar gibi cüretkar olma şansları yok. Çünkü böyle bir kansızlığı orada ne devlet affeder, ne millet. Oyarlar adamı.

Bir de bizde hürriyet yok derler, baskı var derler. Alın size örnek, bu kansızlar pervasızca bunu söyleyebiliyorsa bir daha kimse bu ülkeye haksızlık etmesin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Biliyor musun Zaur, yukarıda mesajlarını yayınladığım kansızlar sizin ülkenizde de var muhakkak. Lakin bizim kansızlar gibi cüretkar olma şansları yok. Çünkü böyle bir kansızlığı orada ne devlet affeder, ne millet. Oyarlar adamı.

Bir de bizde hürriyet yok derler, baskı var derler. Alın size örnek, bu kansızlar pervasızca bunu söyleyebiliyorsa bir daha kimse bu ülkeye haksızlık etmesin.
Abi valla vpn kullanmıyorum linklerde ne var göremiyorum. Affola.

Ama işin içinde diğerlerinin başarısını kıskanma girerse bence de çok şaşırmamak lazım öyle insanlara. Beklenmedik bir zamanda bile alakasız konuşup insanları sinir ederler.

Neyse ben olaya müdahele etmeyeyim. Tüm hastalar umarım kısa sürede iyileşir.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Geçmiş olsun.
Şahsen ülkeyi yönetenlerin çogunun, halktan daha iyi korunacagini dusunen biriyim. Yöneticilerin birer birer hasta olmasi zor günlerin habercisi.
Bagisiklik guclendirmeye ve tedbirlere daha cok onem vermeliyiz.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Bizde gereğinden fazla demokrasi ve özgürlük var. Hep derim yerli ge'ler bu ülkeye yabancı ge'ler çok daha şeddeli düşmandır diye. Bilerek kesme işareti kullandım anlayan anlasın, forum saçma bir şekilde o kelimeyi kimseyi kastetmeden bir durumu anlatmak için kullanmayı bile hakaret sayıyor.

Zaur özetle resimlerde çok iyi olmuş, inş tez zamanda geberirler, ayy hadi inş, vs vs yazıyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Geçmiş olsun.
Şahsen ülkeyi yönetenlerin çogunun, halktan daha iyi korunacagini dusunen biriyim. Yöneticilerin birer birer hasta olmasi zor günlerin habercisi.
Bagisiklik guclendirmeye ve tedbirlere daha cok onem vermeliyiz.
Aynen abi Sizin Cumhurbaşkanının ayağına taş değmesin, Hastalık uzak olsun ondan.
Etrafında kim hastalanırsa 3 ay yakın bırakılmamalı görevine

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Ben şunu anlamıyorum. Bu insanları seversiniz veya sevmezsiniz. O ayrı. Ama nasıl bir öküzlüktür insanların hastalığından medet umup da OHHH demek. İnsan olan böyle birşeye sevinmez.
Hem Kalın'a Hem de Soylu'ya geçmiş olsun ve inşallah bir an evvel sağlıklarına kavuşurlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zinadan deprem oldu diyenler ile Kalın ve Soylu hastalandı diye sevinenler iki ayrı uçtaki aynı hastalıklı kafalar.

İslamgg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence ülkesi için zarar olan kişilere üzülmemek gerekiyor
Ama burada bunlardan bahsetmiyorum :d tabiki

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Evet mesela Abdullah Öcalan veya Fetullah'a üzüleceğimi sanmam. Ama üzülmesem bile oh iyi olmuş diye sosyal medyada da yazmam. Hastalık bu.

İslamgg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
sen de haklısın ama artık dua ettirecek kadar bezdirmişler

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Allah acil şifalar versin.