İçime kurt düştü... Yorumunuzu alırsam sevinirim

Bu konuyu okuyanlar

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhabalar telefonum için 9d ekran koruyucu aldım.. eke bırakıyorum nasıl bir ekran koruyucu olduğunu.. tam olarak gordugunuzun aynisi..fakat kamera bölgesini kapatıp , sadece ahize bölmü açık kalıyor.. bunun ön kameraya , faceidye bir problemi olur mu.. kalite düşmesi gibi vs.. yorumunu belirtirseniz çok sevinirim.. ?
10319723692082.jpg
images (18).jpeg

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar larsbutgod,

FaceID'yi o kadar etkileyeceğini düşünmüyorum fakat kamerada kalite düşmesi yaşayabilirsin taktığın camın maddesini kalitesi ne kadar kalitelidir? Orası düşündürücü onun dışında etkileneceğini sanmıyorum.

Teşekkürler, İyi Forumlar

Reaksiyon puanı
6,381
Camın maddesi ile alakalı. Bazıları gerçekten hiç bir etki yapmazken, bazıları ışık yansıması gibi sorunlara yol açabiliyor. Ama büyük ihtimalle bir şey olmaz.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Selamlar larsbutgod,

FaceID'yi o kadar etkileyeceğini düşünmüyorum fakat kamerada kalite düşmesi yaşayabilirsin taktığın camın maddesini kalitesi ne kadar kalitelidir? Orası düşündürücü onun dışında etkileneceğini sanmıyorum.

Buraya atmak istiyorum fakat mb sorunu var sanirim.. foto 4.5 mb ne hata aliyorum.. ?
Ekranin caminin ustunde dcx 9h yazıyor.. daha telefona yerleştirmedim camı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Camın maddesi ile alakalı. Bazıları gerçekten hiç bir etki yapmazken, bazıları ışık yansıması gibi sorunlara yol açabiliyor. Ama büyük ihtimalle bir şey olmaz.
Vodafonedan aldım.. 60tl gibi bi fiyati olduğunu söyledi ben de indirimle 40 tlye alabildim. Yanii adam övdü etti ama pek güvenemedim.. araştirdim internette sonuçta bulamadım.. buraya sordum en son
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok mu başka birileri yol yordam göstericek

Son düzenleme:

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Selamlar larsbutgod,

eğer sadece ahize bölümünün açık olduğu bir ekran koruyucu alacaksan spigen al ya da bilinen bir marka almanı tavsiye ederim çünkü daha önce babam iphone 11 i için sadece ahize bölümü açık olan bir ekran koruyucu aldı sonrasında çentik bölümündeki yakınlık sensörü çalışmıyordu.bu yüzden spigen gibi markalar almanı tavsiye ediyorum.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
eğer sadece ahize bölümünün açık olduğu bir ekran koruyucu alacaksan spigen al ya da bilinen bir marka almanı tavsiye ederim çünkü daha önce babam iphone 11 i için sadece ahize bölümü açık olan bir ekran koruyucu aldı sonrasında çentik bölümündeki yakınlık sensörü çalışmıyordu.bu yüzden spigen gibi markalar almanı tavsiye ediyorum.
Vodafonedan aldım.. ?

Reaksiyon puanı
8,024
Xr için benzer cam kullanıyordum herhangi bir sorun yaşatmadı.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
markası ne ekran koruyucu nun
Vallaha yok kutuyla değil adam bi şeyin nasil desem poşetin içinde verdi işte fiber bezini cart curt ekran filminin uzerindede dcx 9h yaziyor sadece.. 40 tlm çöpe gitsin istemiyorum

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Vallaha yok kutuyla değil adam bi şeyin nasil desem poşetin içinde verdi işte fiber bezini cart curt ekran filminin uzerindede dcx 9h yaziyor sadece.. 40 tlm çöpe gitsin istemiyorum
bu durumda bir süre kullanmanı tavsiye ediyorum sonrasında bir sıkıntı olup olmadığına göre hareket edebilirsin.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
bu durumda bir süre kullanmanı tavsiye ediyorum sonrasında bir sıkıntı olup olmadığına göre hareket edebilirsin.
Aslında haklısınız..kamera yerine girip foto çekinip sonra takıp tekrar bakılması mantıklı karar olur herhalde.. sağolun

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Herhangi bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum.