İçim Konuşurken

Bu konuyu okuyanlar

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
Hiç olmamış varsayılamıyor yaşananlar…
Ve, öngörülenler tutmuyor her zaman…

Sorsan şimdi, yüzdelere vursan, doksanı çocuk olmak veya hiç dünyaya gelmemiş olmak isterdi…

Yalan mı?

Gerçeklerle direndiğimizde sonuç o kadar vahim ki.

Hakkına erermiş herkes, Annem öyle söyler hep.
Belki yokuş tırmanmak zorunda kalabilirsin ama bu senin sınavındır.

Ben geçemedim bu sınavı ya da geçmek için uğraşmadım kim bilir! Ben bile bilemiyorum. Belki de sınavıma grime tarihim gelmedi henüz… Farkındasızlık böyle bir şey, karışık ve zavallı…
Misaldi tüm bunlar.

Gerçek olan var oluşum, hiç gelmeseydim dünyaya dedim bir kaç kez yalan değil… Ama iyi ki varım da dedim çoğu zaman. Her şey eşit değil tabi ama. Sevmeyi sevdim, seni sevmeyi, düşünmeyi, senin sevmediğin ihtimali takıldı bir kaç kez aklıma sonra sildim. Sildiğim sen değildin, kötü düşüncelerimi yok ettim. Polyannacılık yapmayı istemedim hiç. Ara sıra senin için yaptım yalnızca…

Kaşlarım çatık benim, senin bildiğin gibi hep güleç yüzlü değilim. Kimi zaman ağlamak isterim, kimi zaman uzaklaşmak, içinde bulunduğum durumdan…. Ben hep sinirliymişim ya, sinirlenmediğim şey yokmuş hani; vardı aslında sinirli görünüşümün altında. Bir bakışına yumuşardım sen bilmezdin oysa…

Boğazlarım şiş gibi bugün, hafif ateşim var, birde gözlerim sürekli yaşlı, nedense!… Şimdi şimdi başım ağrımaya başladı, depresyon günümdeyim sanırım ya da hasta olmak üzere. Ne diyebiliyorum sana, ne belli edebiliyorum bunları, anlaşılmak bu kadar mı güç! , yada anlatamamak kendimi… Offff, miğdem bulanır gibi…

Ağlarsam açılacağım yada uyuyayım en iyisi… Uyursam unutacağım. Seni değil, sensizliğimi….

red-bird

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
farklı bir pc'den yazyorum burda normal gözüküor ama değiştirdim şimdi olmuş mu?

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Boğazlarım şiş gibi bugün.........

kaç tane boğazın var ki?..:)

Bu yanlışı çok insan yapar ..İnsanın boğazları ağrımaz BOĞAZ ı ağrır.

Naçizane bu uyarımı senin nezdinde tüm okuyuculara yaptım.Birbirimizin yanlışlarını doğru üslupla düzeltmeliyiz.Bunu saplantı haline getirmeden ve bariz hataları dikkate alarak yapmalıyız.

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
Tesekkur ederim uyarin icin :)

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eylül hanım nerelerdesin bakayım sen, gerçi bende ortalıkta fazla gözükmüyordum, özelden ulaş bana.

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
Meslektasim anlastik :) ve isim kullanmayalim lutfen :p ne cok sey degismis yoklugumda yaa...

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Burası biraz puslu bir hava almış... :wassat: Hüzünler prensesi, yüreğine sağlık. :'(

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
ben teşekkür ederim okuduğun için :)