İçerik Ekibi hakkında düşünceleriniz, önerileriniz ve eleştirilerinizi bekliyoruz...

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
İlk başladığınızda başlıklarınız biraz uygun değildi, dürüst davranmak gerekirse. Fevri davranıp size ağzıma geleni söylemiştim. Sonra pişman olup özür dilemiştim ama kalbiniz kırıldıysa işe yaramamıştır. Tekrar özür diliyorum. Zamanla daha iyi oldunuz, şu an vazgeçilmezsiniz. Ekip gittikçe büyüyor, büyümeye de devam eder inşallah. Allah size kolaylık versin. :)
en çok çıldırtan kişi benim solumda ki oda da olabilir mi?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Konu içerisinde ikili polemiğe giren arkadaşları uzaklaştıracağım konudan, sonra kimse dizlerini dövmesin.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Konu içerisinde ikili polemiğe giren arkadaşları uzaklaştıracağım konudan, sonra kimse dizlerini dövmesin.
images (76).jpeg

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
İlk başladığınızda başlıklarınız biraz uygun değildi, dürüst davranmak gerekirse. Fevri davranıp size ağzıma geleni söylemiştim. Sonra pişman olup özür dilemiştim ama kalbiniz kırıldıysa işe yaramamıştır. Tekrar özür diliyorum. Zamanla daha iyi oldunuz, şu an vazgeçilmezsiniz. Ekip gittikçe büyüyor, büyümeye de devam eder inşallah. Allah size kolaylık versin. :)
Çoook mutlu oldum böyle düşündüğün için. Evet başlarda kötü anlaştık ama artık çok iyiyiz bence???

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Feedbacklerle hemşir arkadaşımızı bilgisayar toplama, benchmark testleri yapma işinde çalıştırdı. Çok sevinmiştim kendi takip etmese de takip ettiriyor diye düşünmüştüm. Ama hayal kırıklığı oldu benim için. Furkan mıydı kovulan adını hatırlamadım, onun hakkında 5 - 6 maddeli sorumu yanıtlayacağım diyip hala yanıtlamadığından anlamam lazımdı aslında forumda aktif olmadığını :))

Neyse herkes kendi değerini kendi belirler neyleyelim.
Aslında her zaman takipte ama gerçekten inanılmaz yoğun şekilde çalışıyor tüm ekip