İçerde 2. Bölüm | Full ve HD İzle (Tek Parça)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
İçerde 2. Bölüm | Full ve HD İzle (Tek Parça)

İçerde 2. Bölüm Konusu :

Öldü zannettiği kardeşinin yaşadığına dair bir ipucu yakalayan Sarp kontrolünü kaybeder. Yusuf Müdür'le kurdukları plandan vazgeçme noktasına gelmiştir. Ya köstebek olarak kardeşinin izini sürüp onu bulmaya çalışacaktır ya da öfkesine mağlup olup kardeşini kaçıran Kebapçı Celal’le yüzleşecektir. Öte yandan Mert, annesi olduğunu bilmediği Füsun’la ve Eylem’le giderek tehlikeli bir şekilde yakınlaşmaya başlar. Polisin içindeki Mert’le, mafyanın içindeki Sarp’ın sırları giderek açığa çıkma noktasına gelir.

FOM

Profesör
Onursal Üye
Güzel dizi oldu ilk bölümü yayınlandığı gün ön yargıyla yaklaşmıştım ama gece denk geldi bütün bölümü izledim sağlam dizi olmuş.

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Kesinlikle konu olarak da, oyunculuk olarak da, görsel olarak da tek kelimeyle harika bir dizi.

İlk bölümde aklımıza yatmayan bazı yerler vardı. 2. bölümde onları da göstermişler. Şu an mantık hatası olan bir yer kalmadı.

rawkid

Dekan
Geçen akşam denk geldim baktım izlemeye başlamışım :)

Hikayesi güzele benziyor. Çağatay bağırırken fazla cirlamasa herşeyiyle iyi bir dizi

SwateR

Rektör
İlk bölümü izledim. İkinciyi izleyince de oha dedim :) Bu sezon tutulur diye tahmin ediyorum.

Minik karakterinide başka bir dizide de görmüştüm ama hatırlayamadım şimdi. Az da sert yapsa tam rolüne uyan adam..

Son mesajlar