Ibrahimovic Sarı Lacivert Fenerbahçe'ye Geliyor

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
aziz_yildirim_gemileri_yakti_ibrahimovic_sari_lacivert_fenerbahceye_geliyor.jpg

Aziz Yıldırım, şampiyonluk ipinin göğüslenmesi halinde Zlatan Ibrahimovic'i transfer edeceğinin sözünü vererek taraftarı heyecanlandırdı.

"11 MİLYON PARA DEĞİL"

Beşiktaş'ın Kasımpaşa'ya mağlup olması, Sarı Lacivert Fenerbahçe'nin kendi kaderini belirleme şansını yarattı. Sarı-lacivertli takım, kalan maçlarını kazanırsa şampiyonluğa ulaşacak. Başkan Aziz Yıldırım'ın "Şampiyonluk halinde Zlatan Ibrahimovic'i getireceğim. Türkiye futbolcu görecek. Sarı Lacivert Fenerbahçe için 11 milyon Euro büyük nakit değil" diyerek çevresine 34 yaşındaki yıldız için müjdeyi verdiği öğrenildi.

FENERBAHÇE ATEŞİ YAKTI

AMK gazetesinin haberine göre; Fenerbahçe yönetimi kalan maçlarda puan kaybı yaşanmaması için bir dizi tedbir aldı. Son 8 haftaya hususi prim sistemini derhal devreye soktu. İşte yönetimin aldığı kararlar:

1- Sarı Lacivert Fenerbahçe yönetimi futbolcuları idmanda bile yalnız bırakmayacak. Deplasmanda da desteğini takıma hissettirecek.

2- Final gözüyle bakılan her maça prim verilecek. Şampiyonluk halinde oyunculara ekstra ödeme de yapılacak.

3- Taraftarın "Her maçta stadı dolduralım" kampanyasına idare destek verecek. Her yer Kadıköy gibi olacak.
 

okinkurt

Profesör
Bence artık böle oyuncuları getirmemeliler gözlemciler ile genç oyuncu bulunmalı tamam çok iyi bir oyuncu ama bu transferler takımlara bir gelecek sağlamıyor.
 
34 yaşındaki adamın ne işi var bu saatten sonra Fenerbahçe'de. 31 yaşında leblebi gibi oynayan weboyu gönderdik çok meşhur persie aldık elimizde patladı ☺
 
Son düzenleyen moderatör:
Üst