İbrahim Tatlıses'ten Ekranlara Dönmek İçin Tek Şart!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
İbrahim Tatlıses, televizyona yeniden dönüp İbo Show'u sunmak için şartını ortaya koydu. İmparator, "İbo Show değil, İbo-İdo-Dilo Show olsun" diyerek çocuklarını da programda istedi.

2728107-3240.jpg

İbrahim Tatlıses'e, İbo Show yeniden yapması için 13 milyon TL teklif edildi. Teklifi doğrulayan İmparator, "Show'u yeniden sunmak için tek şartım İbo-İdo-Dilo" diyerek 2 çocuğuyla birlikte program yapmak istediğini söyledi.

TEKLİF ALDIĞINI DOĞRULADI

'Duymayan Kalmasın' programına telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses'e "13 milyon TL'lik teklif aldınız mı?" diye soruldu. Tatlıses teklifin doğru olduğunu ancak kabul etmediğini söyledi.

"İBO ŞOV DEĞİL, İBO-İDO-DİLO SHOW OLSUN"

Programın sunucuları Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil "Ne zaman ekranlara döneceksiniz" deyince, İmparator, "İbo Show'u yapmadan ölürsem gözüm açık gider ama tek şartım program İbo değil İbo-İdo-Dilo Show" olsun diyerek çocuklarıyla birlikte program yapmak istediğini belirtti.

Tatlıses: İbo Show'u Sunmak İçin Tek Şartım Çocuklarımda Olacak

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ee artık piyasadan el etek çekti çekecek.
Onları parlatıp pastadan pay almalarını sağlaması normal.

Etik değil bana göre ve etik olup olmadığı ibrahim tatlıses üzerinden değerlendirmiyorum.
Çünkü şimdiki kuşak ve önceki kuşak tv dünyasının önde gelen isimlerinin %85 i akrabalık bağıyla meşhur olmuş tiplerdir.

Reaksiyon puanı
626
Ee artık piyasadan el etek çekti çekecek.
Onları parlatıp pastadan pay almalarını sağlaması normal.

Etik değil bana göre ve etik olup olmadığı ibrahim tatlıses üzerinden değerlendirmiyorum.
Çünkü şimdiki kuşak ve önceki kuşak tv dünyasının önde gelen isimlerinin %85 i akrabalık bağıyla meşhur olmuş tiplerdir.
Bende aynısını yazacaktım bi nevi benim burda 5 10 sene ömrüm kalmış çocuklarımıda çıkarayım onlarıda ünlü yapayım hayatları kurtulsun diyor :)))

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Çocuklarını sadece sosyal medya kullanıcıları biliyor. :) Ama İbo ile program yapılırsa 80 milyon tanıyacak .)

Kısmen katılıyorum.
Zira magazin kültürüyle beslenip büyüyen nesil hiçbirşeyden geri kalmıyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Severim Tatlıses' i halen dinlerim şarkılarını ve türkülerin yaptığı bir baba için doğru bence.