İbrahim Tatlıses, Kızının Annesine Evlilik Teklifinde Bulundu! Ayşegül Yıldız Kimdir?

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
İbrahim Tatlıses katıldığı bir magazin programında bomba açıklamalarda bulundu. Türkücü İbrahim Tatlıses, bir röportajla konuk olduğu Seda Sayan'ın programı aracılığıyla 2013 yılında boşandığı Ayşegül Yıldız'a seslendi. İbrahim Tatlıses'i sevenler araştırmalara başladı. Sosyal medya hesabından sık sık kızı Elif’le birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşan ve onun üzerine titrediğini her fırsatta dile getiren İbrahim Tatlıses, katıldığı Seda Sayan’ın programı aracılığıyla kızının annesi Ayşegül Yıldız’a evlilik teklifinde bulundu. İbrahim Tatlıses evlenecek mi? İbrahim Tatlıses'in, Fırat dizisini çektiği Bodrum'daki bir sokakta görüp keşfettiği Ayşegül Yıldız şimdi karısı oldu. Bursalı bir astsubayın kızı olan Ayşegül Yıldız bakın kim?


İbrahim Tatlıses katıldığı bir magazin programında bomba açıklamalarda bulundu. Türkücü İbrahim Tatlıses, bir röportajla konuk olduğu Seda Sayan'ın programı aracılığıyla 2013 yılında boşandığı Ayşegül Yıldız'a seslendi. İbrahim Tatlıses'i sevenler araştırmalara başladı. Sosyal medya hesabından sık sık kızı Elif’le birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşan ve onun üzerine titrediğini her fırsatta dile getiren İbrahim Tatlıses, katıldığı Seda Sayan’ın programı aracılığıyla kızının annesi Ayşegül Yıldız’a evlilik teklifinde bulundu. İbrahim Tatlıses evlenecek mi? İbrahim Tatlıses'in, Fırat dizisini çektiği Bodrum'daki bir sokakta görüp keşfettiği Ayşegül Yıldız şimdi karısı olmuştu. Bursalı bir astsubayın kızı olan Ayşegül Yıldız kimdir?

ibrahim_tatlAses.jpg


YILLAR SONRA GELEN TEKLİF
İbrahim Tatlıses boşanma olayının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen Seda Sayan’ın programına verdiği röportaj üzerinden sürpriz bir teklifte bulundu. Tatlıses, “Kızım Elif’in annesi Ayşegül Yıldız’a evlenme teklifim olacak. Ayşegül’e aşık değilim, ama kızımın annesiyle evlenmek istiyorum” dedi. Ünlü türkücü böylelikle ‘Aşık değilim ama evlenmek istiyorum’ diyerek gelmiş geçmiş en garip evlilik tekliflerinden birine de imza atmış oldu.

aysegAl.jpg


AYŞEGÜL YILDIZ KİMDİR?
İbrahim Tatlıses, ölümden döndüğü silahlı saldırıdan altı ay sonra, tedavi gördüğü Maltepe Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 10 yılı aşkın süredir hayatında bulunan Ayşegül Yıldız ile evlenerek herkesi şaşırttı. Herkes Tatlıses’i ilk nikâhlı eşi Adalet Hanım’a saygısından dolayı ondan boşanmadığı için evlenmediğini düşünürken, bir anda evlenmesi gözleri hayatına son giren isim olan Ayşegül Yıldız’a çevirdi.

Bazı kadın yazarların Hürrem Sultan’a benzettiği Ayşegül Yıldız, görüntü itibariyle öyle Hürrem gibi hırslı ve güçlü bir kadın değildi. Magazin basınında ilişkileri her zaman konuşulan Tatlıses’in hayatındaki kadınların içinde adı en az duyulan, sesi en az çıkan, fotoğrafı en az çekilen, en az tanınan ve bilinendi.

KİMLİK KARTI:
DOĞUMU: 1981

DOĞUM YERİ: Bursa

EĞİTİMİ: Bodrum Lisesi

AİLESİ: Bir abla, bir abisi var

KARİYERİ: Fırat dizisi, İmparator dizisi, yerel kanallarda sunuculuk, modellik

GÜZELLİK YARIŞMASI: Miss Turkey 4’üncüsü

ASTSUBAY KIZI
Herkesin merak ettiği Ayşegül Yıldız’ın hayatı, ev hanımı bir anne ve artık hayatta olmayan astsubay emeklisi bir babanın üç çocuğundan biri olarak 1981 yılında Bursa’da başladı. Yıldız’ın, bir ablası bir de abisi var.

İbrahim Tatlıses, kızının annesine evlilik teklifinde bulundu! Ayşegül Yıldız kimdir?
 
Üst