İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu GTA 5 paylaşımı ile dikkat çekti!

• Konuyu başlatan SDN Anonim 608469
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bu şova girmiyor mu :D

Ekli dosyalar

• x1080.jpg
    x1080.jpg
    79.2 KB · Görüntüleme: 113

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Bunu Binali Yıldırım Resmi Twitter hesabında paylaşıp dev hizmet diye sunduysa Show a girer...
Dev hizmet diye sunan kimseyi göremiyorum ben? Sadece basit bir paylaşım ama size fazlasıyla batıyor sanırsam. İnanın bana bu adamlar hiçbir şey yapmasa bile gençlerden oy alabilir. Birilerini yalayanlar ise bu durumdan rahatsız olacak tabii ki.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Neden öyle diyorsunuz ki? :(
Üzülüncek birşey yokki hatta iltifat olarak kabul edebilirsin sorunun yok en azından sakin bir hayatın var benim gibi eve geldiğinde windowsun hata verip telefonundaki uygulamaları teker teker silip linux minti indirip sonra telefondan yazdırıp sonra kurup en az 10 maksimum 60 dk wifi driveri bulmasını beklemiyorsun. :(

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Dev hizmet diye sunan kimseyi göremiyorum ben? Sadece basit bir paylaşım ama size fazlasıyla batıyor sanırsam. İnanın bana bu adamlar hiçbir şey yapmasa bile gençlerden oy alabilir. Birilerini yalayanlar ise bu durumdan rahatsız olacak tabii ki.

Pardon hocam kusura bakma yanlış bir şey yazdıysam...

Sonuçta Ekrem başkan hakkında bir şey yazmak ne haddimize ? Ne var yani zaten olması gereken bir işi İBB'nin resmi sayfasında değilde kendi şahsi Twitter hesabında paylaşıp Show yaptıysa suç değil bir şey değil :(

Dev hizmet sonuçta...
1611676706788.png

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Pardon hocam kusura bakma yanlış bir şey yazdıysam...

Sonuçta Ekrem başkan hakkında bir şey yazmak ne haddimize ? Ne var yani zaten olması gereken bir işi İBB'nin resmi sayfasında değilde kendi şahsi Twitter hesabında paylaşıp Show yaptıysa suç değil bir şey değil :(

Dev hizmet sonuçta...
Ekli dosyayı görüntüle 136252
Konuyu siyaset bölümüne taşıtmasak?