İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu GTA 5 paylaşımı ile dikkat çekti!

• Konuyu başlatan SDN Anonim 608469
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Pardon hocam kusura bakma yanlış bir şey yazdıysam...

Sonuçta Ekrem başkan hakkında bir şey yazmak ne haddimize ? Ne var yani zaten olması gereken bir işi İBB'nin resmi sayfasında değilde kendi şahsi Twitter hesabında paylaşıp Show yaptıysa suç değil bir şey değil :(

Dev hizmet sonuçta...
Ekli dosyayı görüntüle 136252
Yaptıkları şeyi paylaşmaları neden bu kadar zorunuza gitti anlamış değilim. Ha kendi profilinden paylaşmış ha İBB'nin resmi profilinden bu ne fark eder? Konuyu gereksiz yere çarpıtmaktan başka bir şey yaptığınız yok.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yaptıkları şeyi paylaşmaları neden bu kadar zorunuza gitti anlamış değilim. Ha kendi profilinden paylaşmış ha İBB'nin resmi profilinden bu ne fark eder? Konuyu gereksiz yere çarpıtmaktan başka bir şey yaptığınız yok.

Bana göre yanlış şahsi fikir olarak yanlış görüyorum onada mı karşı çıkıyon karışıyon ? Resmi işler resmi hesaptan şahsi işler ailevi vb işler kendi şahsi hesabından paşlaışılır bana göre...

Mesela 1-2 gün öncede GS ye destek için dekont paylaşmıştı. Onuda kendi şahsi hesabından baylaşıp altına İstanbul Belediye başkanı olarak GS'nin arkasındayız tarzı not düşmüştü bence oda yanlıştı. Ekrem İmamoğlu olarak GS kulubünün yanındayım dese daha doğru olurdu. Veya Belediye başkanı olarak arkasında duracaksa resmi İBB hesabından paylaşmalıydı diye düşünüyorum...

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Bana göre yanlış şahsi fikir olarak yanlış görüyorum onada mı karşı çıkıyon karışıyon ? Resmi işler resmi hesaptan şahsi işler ailevi vb işler kendi şahsi hesabından paşlaışılır bana göre...

Mesela 1-2 gün öncede GS ye destek için dekont paylaşmıştı. Onuda kendi şahsi hesabından baylaşıp altına İstanbul Belediye başkanı olarak GS'nin arkasındayız tarzı not düşmüştü bence oda yanlıştı. Ekrem İmamoğlu olarak GS kulubünün yanındayım dese daha doğru olurdu. Veya Belediye başkanı olarak arkasında duracaksa resmi İBB hesabından paylaşmalıydı diye düşünüyorum...
İBB resmi hesabının ana sayfasında da var ve paylaşılmış gibi gözüküyor. Bunun kime ne zararı var anlamış değilim açıkçası. Şov diyerek konuyu çarpıtmanızla ilgileniyorum fikirleriniz ile değil.
1611689621380.png

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Ekli dosyayı görüntüle 136317

Resmi site şahsi siteden konu retweetliyor sözde hizmeti görterebilmek için :) Tamda demek istediğim bu işte...
Buradaki sorunu anlamadım ben. Önemli olan görülmesi değil mi? İBB'nin kendine ait paylaşımları da var sorun ne burada? İnsanların Ekrem İmamoğlu'nu görüp bilinçaltına yerleştiğini falan mı düşünüyorsunuz yoksa :D?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
İBB resmi hesabının ana sayfasında da var ve paylaşılmış gibi gözüküyor. Bunun kime ne zararı var anlamış değilim açıkçası. Şov diyerek konuyu çarpıtmanızla ilgileniyorum fikirleriniz ile değil.
Ekli dosyayı görüntüle 136314

Bunlar düşman olduğu için çekemedikleri için herşeye şov derler.. çünkü 20 yıldır öyle bir alıştırılmışlar beyinleri yıkanmış ki böyle şeyler onlara çok farklı geliyor :)

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Konuyu yine siyaset e çekiyorlar...

Belki bakarsanız görürsünüz, siyaset diye bir kategori var, gidin orada siyaset yapın, ben sırf siyasete bulaşmayayım diye kategoriyi kapattım ama siz burada bile yapıyorsunuz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bunlar düşman olduğu için çekemedikleri için herşeye şov derler.. çünkü 20 yıldır öyle bir alıştırılmışlar beyinleri yıkanmış ki böyle şeyler onlara çok farklı geliyor :)

Daha ilk mesajımda söyledim ya :D Efsane hizmet diye belirttim reis yapma lütfen... Mesajları okumadan mı cevap yazıyon.

20 yıldır Hizmete açız :p Böyle bir hizmet görünce şaşırmamak elde mi...

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Daha ilk mesajımda söyledim ya :D Efsane hizmet diye belirttim reis yapma lütfen... Mesajları okumadan mı cevap yazıyon.

20 yıldır Hizmete açız :p Böyle bir hizmet görünce şaşırmamak elde mi...
Konuyu yine siyaset e çekiyorlar...

Belki bakarsanız görürsünüz, siyaset diye bir kategori var, gidin orada siyaset yapın, ben sırf siyasete bulaşmayayım diye kategoriyi kapattım ama siz burada bile yapıyorsunuz.
İyi ki söyledim, her neyse.

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Hâlâ ironi yapmaya çalışıyor bir de :D. Kimse bunu efsane bir hizmet olarak görmüyor düz bir paylaşım sadece. Kendiniz kurup kendiniz oynuyorsunuz şu anda.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Uzun zamandır sinirlerimi zıplatmamak için forma girmiyordum bir şey için girdim gene zıpladı :( Adamın bu paylaşımdan haberi bile yoktu... Sosyal Medya hesapları ile ilgilenen kişi yada kişiler paylaştı. Bu paylaşımı kadar keşke IBB nin mobil halk ekmekler hakkında söylediği yalanda konuşulsaydı. Ama gerek yok ya öyle şeylere