İade sonrası yine monster mı ? Msi mı ?

ErsinB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni aldığım
A7 v11.3.2 Elime ulaşalı dört gün oldu ama bilgisayarı her açtığımda yeni bir sorunla karşılaşıyorum. Gönderdikleri adaptör arızalı olmalı ev ortamında rahatsız edici derecede duyulabilecek cızırtısı var. Özelleştirerek eklettiğim hard diskim en ufak programları bile yüklediğimde çalıştırmıyor. Bazıları yüklenirken donuyor. Hatta zaman zaman bu sürücüye ulaşamıyorum.

Kurulu olarak gelen Windows sisteminin akıcılığı asla yok. Zaman zaman donmalar yaşıyor ve bilgisayarı açıp kapatmak durumunda kalıyorum. İki kez farklı programlarda ekranın pikselleşmesiyle karşılaştım, bu durum ile alakalı fotoğraf ektedir. Klavyenin sağındaki rakamların yanında ENTER tuşumun alt kısmında bir plastik parçası yerinden çıkmış tuşa her bastığımda fark ediyorum. Space tuşumun altındaki LED'lerin ise sağ taraftaki aydınlık yanarken sol tarafa doğru olanlar daha sönük yanıyor.Son olarak cs:go açtığımda ekranın arkasındaki monster logosunun ışığı iki kez sönüp yanıyor öyle oyun açılıyor ve servisle görüştüğümde bunun da normal olmadığı söylendi.
Şimdi tüm bunlara rağmen iadeden sonra yine Monster mı ? Birkaç özelliği bi tık düşük Msi mı ?
Çevremde monster veya msi kullanan kişilere de sorduğumda yıllardır kullandıklarını ciddi sorunlar yaşamadıklarını söylüyorlar.Çok kararsızım

Ekli dosyalar

• 09A5946A-3686-4338-ADBA-E16944EDD841.jpeg
    09A5946A-3686-4338-ADBA-E16944EDD841.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleme:

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Hocam MSI ve Monster'ı bilmem ancak amcamlara 8 yıl önce ASUS laptop aldık, 8 yıldır bakımını yapıyor, formatını atıyor. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadı. ASUS laptopları öneririm.

Ela00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
MSI bence adından dolayı gereksiz pahalı. Mümkünse MSI tercih etme. Asus'a bakabilirsin. Ben şu an Casper Excalibur kullanıyorum onu da öneririm hiçbir sorun yok. Ama dediğim gibi MSI alma bence.

ErsinB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MSI bence adından dolayı gereksiz pahalı. Mümkünse MSI tercih etme. Asus'a bakabilirsin. Ben şu an Casper Excalibur kullanıyorum onu da öneririm hiçbir sorun yok. Ama dediğim gibi MSI alma bence.
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.
Casper almayı hiç düşünmedim önceki bilgisyarım casperdı, hergün ayrı bir sorun çıkarıyordu.Sayesinde bilgisarın öğrenmediğim parçası, yeri kalmadı.Tabii excalibur kullanmadım belki geliştirmişlerdir çok daha iyilerdir bilemiyorum.Ama dediğim gibi baya uzağım açıkcası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam MSI ve Monster'ı bilmem ancak amcamlara 8 yıl önce ASUS laptop aldık, 8 yıldır bakımını yapıyor, formatını atıyor. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadı. ASUS laptopları öneririm.
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim
Hocam başlıktada belirttiğim iki marka arasında birini almayı düşünüyorum açıkcası.Çünkü Monster yerli marka olmasının yanında f/p olarak Gayet iyi görüyorum, tabii şu yaşadığım olayı saymazsak
Msi ise kalite ve performans açısından gayet iyi tabi bu iki seçenek arasında hala kafam karışık
Çevremde gördüğüm genellikle bu iki markayı kullanıyorlar ve gayette memnunlar
Ama Monster a bir kez daha güvenmeli miyim ? bilemiyorum ?

Reaksiyon puanı
16,118
casperdan sakız alınmaz...
monster değişim yaparsa düzelir.

ErsinB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
casperdan sakız alınmaz...
monster değişim yaparsa düzelir.
Değişim yaptıklarında yeniden iade süresi vermiyorlar ve açıkcası durumdan dolayı pek güvenemiyorum artık.Eğer monster olursa iadeden sonra yeniden alıcam

Son mesajlar