Masaüstü İ7-620m işlemci için soğutucu

mseemektar

Asistan
Arkadaşlar merhaba elimde i7-620m işlemcisi olan bir bilgisayar var dizi film izlemek için kullanicam fakat soğutucusu çok sesli çalışıyor ve termal macunu da bitmiş bunu yenilemek istiyorum ama;

Almam gereken soğutucu ney bilmiyorum intelin stok soğutucularından hangisini almam lazım yardımcı olurmusunuz

Hiç bi şey alma, sat gitsin... İşe yaramaz, turbox izoly sonunda m olan işlemcilerden uzak durmalısınız. Kasanın içi çöp kamyonu gibidir, o firmaların sattığına bilgisayar denilmez...

mseemektar

Asistan
Hiç bi şey alma, sat gitsin... İşe yaramaz, turbox izoly sonunda m olan işlemcilerden uzak durmalısınız. Kasanın içi çöp kamyonu gibidir, o firmaların sattığına bilgisayar denilmez...
Hocam bilgisayar la render almiycam, Gta5 pubg vs. oynamiycam
Chromedan dizi film YouTube vs için kullanicam

mseemektar

Asistan
O işlemciye fazla para harcama. Al şunu ucuz yollu. 120 mm fanlı ,işini fazlasıyla görür.

Hocam hatta ben 2.el bile almayı düşünüyorum bunu letgo veya sahibinden de nasıl aratmaliyim pin girişi olarak

met 35

Rektör
Soğutucu satanlar çoğu zaman soket belirtmezler ,zaten çoğuda a nlamaz. Ancak model belirten olursa sen uyumlu olup olmadığın araştırırsın.Bi de hangi işlemcide kullandığını sen sorabilirsin.Misal 1151 pin ,1150,775 soket bi işlemci ise sana da uyar.

mseemektar

Asistan
Soğutucu satanlar çoğu zaman soket belirtmezler ,zaten çoğuda a nlamaz. Ancak model belirten olursa sen uyumlu olup olmadığın araştırırsın.Bi de hangi işlemcide kullandığını sen sorabilirsin.Misal 1151 pin ,1150,775 soket bi işlemci ise sana da uyar.
Hocam benimki 1156 pin miş. İntelin stok soğutucusunu buldum 60 tl ye elden alcam 0 ürün sizce alınır mı

met 35

Rektör
İmtelin stok soğutucuları ,hele yeni modelleri incecik. Hiç o parayı verme. O da sesli çalışır.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi

mseemektar

Asistan
yani şimdi anlamadım o zaman benim hangi soket işlemci almam lazım ? intel h55 anakartın özelliklerine baktığımda 1156 pin yazıyor o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman uyuyor LGA775'lerin ki.
sizin attığınız aerocool işlemci oluyormu o zaman uğraşmadan onu sipariş edeyim

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
yani şimdi anlamadım o zaman benim hangi soket işlemci almam lazım ? intel h55 anakartın özelliklerine baktığımda 1156 pin yazıyor o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizin attığınız aerocool işlemci oluyormu o zaman uğraşmadan onu sipariş edeyim
@met 35 sormanızda fayda var.