Hz. Adem hangi dili konuşuyordu?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Ne homoymuş arkadaş allah vergisi zeka var işte deşeleme
Allahın kitabıysa Allah karar verebilir sen değil
Allahın kitabına göre hz adem okuduğum ve anladığım kadarıyla gayet zeki bizim gibi gözüken(tam anlamıyla bizim gibi) bi canlı ilk insan fosilleriyse tam tersi olduğunu gösteriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman Hz ademdin çocukları da gayet zeki olurdu homoerectuslar olmazdı

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Allahın kitabıysa Allah karar verebilir sen değil
Allahın kitabına göre hz adem okuduğum ve anladığım kadarıyla gayet zeki bizim gibi gözüken(tam anlamıyla bizim gibi) bi canlı ilk insan fosilleriyse tam tersi olduğunu gösteriyor

O zaman Hz ademdin çocukları da gayet zeki olurdu homoerectuslar olmazdı
Ve muhtemelen suanki insanlar ortalama 100 iq değil de 1000 2000 iq lu yüksek zekalı insanlar olurdu

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
peygamberlerin sıfatlarından biri fetanettir.Yani akıllı ve zeki olmak.İnsanlar gittikçe belki daha iqsu yükseliyor olabilir fakat peygamberler her türlü akıllı ve zekidir.
O devrin en akıllısı ve zekisiyse ?
Hani çocuklarından hz Havva dan.
Onu geçelim ilk insan, kulvarında tek rakibi bile yok

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Aynen Allah varsa çokta şey yapmayalım ellemeyelim doğrudur Allah varsa
Böyle söylene söylene koyun gibi güdüldunuz ya tam olarak bu yüzden evinize gelen ben peygamberim paranı ver bereketlendireyim diyen kişilere paranızı kaptirdiniz

Böyle söylene söylene koyun gibi güdüldunuz ya tam olarak bu yüzden evinize gelen ben peygamberim paranı ver bereketlendireyim diyen kişilere paranızı kaptirdiniz
Her Allah peygamber diyen kişilerin peşinde koştunuz her din kitap diyenlere inandınız ve halimiz :)

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301

Her Allah peygamber diyen kişilerin peşinde koştunuz her din kitap diyenlere inandınız ve halimiz :)
Öyle bir şey yapmadım yapmam genelleme istersen

senan_pro

Asistan
Reaksiyon puanı
59

yok mesela en onceki peygamberler de biliyordu ve tum din kitablarinda da muhammed peygamberin son peygamber oldugu belirtildi yani bundan sonra 100 cika inanmayiz ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...