Hyperx Earbuds?

Bu konuyu okuyanlar

Skyguy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba dostlar. Kendime kulaklık alacağım, kulakiçi istiyorum. hem laptopumda, hem telefonumda yani heryerde kullanacağım. Çok sık müzik dinler film izlerim bu konularda ses kalitesi çok iyi olsun istiyorum. Oyun için ise, şöyle söyleyeyim arkadaşlarımla lol felan oynuyoruz ama öyle çok ciddi değil zevkine. Arkaya şarkı açıp oynarız takılırız, yani oyunlarda ses kasma performansı pek önemli değil benim için.

Müzik filmlerde kaliteli ses vermesi, sağlam ve rahat olması benim için yeterli.

Hangi kulaklıkları önerirsiniz? Bütçeyi şöyle söyleyeyim, 200 tl verebilirim ama daha düşük fiyata bak şu kulaklık tam sana göre diyip önerdiğiniz kulaklıklara da bakarım 200tlye kadar çıkabilirim.

Şuanda zamanında aliepressten 60tlye aldığım razer hammerhead v2 kulaklığının replikasını kullanıyorum, valla 2 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Bass seven bir insanım, tahmin edersiniz ki replikada olsa ses kalitesi benzerdir, bu kulaklıkda gerçekten bassı hissediyorum ama ses kalitesiz ve çamurlu tabiiki tiz-midleri örtüyor.

Birde hyperx earbuds şeklinde bir kulaklık gördüm. şuanda 300 tl ama indirip bekleyip 200tlye getirebilirsem onu da düşünebilirim. Bilgisi olan var mı ses performansı rahatlığı nasıldır? Tavsiye eder misiniz?

Yoksa arkadaşlarım git iphone kulaklığı al tam kulak içi değil ama rahat, hemde ses kalitesi çok iyi işini görür diyorlar. Bu konuda ne diyorsunuz?

Birde, hyperx earbuds diğer hyperx kulaklıkları gibi 2 yıl garantiye sahip mi? Eğer öyleyse arkadaşımda cloud 2 var, 2 kere bozuldu ve 2 kere sıfır kutu yolladılar, garantisi çok iyi. Yani Bu kulaklığı alırsam garantide rahat eder miyim?

Yorumlarınızı bekliyorum

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Sennheiser CX300II kullanıyorum. Memnunum.