Huwaei iPhone X Note 9

Seçim

• Kullanılan toplam oy
    20

Bu konuyu okuyanlar

yusufmutus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Su an kullandığım telefon iPhone 7 Plus huwaei mate 20 pro ve iPhone X , note 9 arasında kaldım gün içinde elimden düşmüyor gerek oyun gerek islerim için yoğun kullanıyorum telefonu sizlerin öneriniz neler olur paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim shiftdelete ailesi

Son düzenleyen moderatör:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mate 20 pro 8500 tl edecek bi telefon değil hali hazırda 5200 civarında note 9 varken gidipte o paraları iphone x ede mate 20 proyada verme ,note 9 günlük ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek bi telefon hiç şüphen olmasın

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Fp olarak note 9 daha iyi ama en iyi telefon mate 20 pro

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Fp olarak note 9 daha iyi ama en iyi telefon mate 20 pro
Amiral gemisi telefon dediği telefon video çekemiyor yemişim öyle amiral gemisini, note 9 her yönüyle eksiksiz bi telefon videosundan tut ekranına kadar

yusufmutus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birde android mi iOS mu kafam da deli sorular :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Pro ucuz olsaydı alınırdı ama 7 8 bin çok
Bütçeniz ne kadar

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Amiral gemisi telefon dediği telefon video çekemiyor yemişim öyle amiral gemisini, note 9 her yönüyle eksiksiz bi telefon videosundan tut ekranına kadar
Neden bukar samsung fanliği yapiyorsun bende samsung kullaniyorum ama iyi yonunude soyleyip kotu yonlerinide elestiriyorum sen dikine gidiyorsun hiç bir telefon kusursuz değildir unutma bunu

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,095
Su an kullandığım telefon iPhone 7 Plus huwaei mate 20 pro ve iPhone X , note 9 arasında kaldım gün içinde elimden düşmüyor gerek oyun gerek islerim için yoğun kullanıyorum telefonu sizlerin öneriniz neler olur paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim shiftdelete ailesi

Samsung Galaxy Note 9 almanızı tavsiye ederim, günü rahatlıkla çıkarır yanınızda şarj aleti taşımak zorunda kalmazsınız :)

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
30 fps çekebilir anca, ama video pek önemli değilse eğer, ben mate 20 pro tercih ederdim. Ayrıca video da genelde instagram'da kullanıyorum. Mate 10 pro 'dan daha iyileştirilmiş abartıldığı kadar kötü değil gayet güzel bence.

Son düzenleme:

yusufmutus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden bukar samsung fanliği yapiyorsun bende samsung kullaniyorum ama iyi yonunude soyleyip kotu yonlerinide elestiriyorum sen dikine gidiyorsun hiç bir telefon kusursuz değildir unutma bunu
Buyur sende yaz üstad eksileri nelerdir artı yönleri

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
J serisi kullanıp samsung şöyle böle diyosun Note 9 u al eline bikaç hafta kullan bakalım gözün başka bi telefon görecekmi, bana note 9 un bi kusurunu söyle o zaman,fanlık kavramını tam olarak kavrayamamışsın sen

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Buyur sende yaz üstad eksileri nelerdir artı yönleri
İlk olarak ikisi aynı dönemin telefonlari degil aslinfa s10 u beklemek daha mantikli olur ama ben genede kiyaslayayim
Mate 20 pro artilari(Note 9 eksileri):
ilk olarak 4200 mah pil +200 mah pil note 9 dan daha fazla
7nm islemci kirin 980 ve çok daha yuksek performans
Neredeyse dslr fotograf makinesi kalitesinde kamerası
Ekrana gömülü parmak izi okuyucusu
5g
Kablosuz sarz ile baska bir kablosuz şarzlı bir telefonu şarz edebilme
40w efsane hızlı şarz
Eksileri:(Note 9 artıları)
4k 30 fps var 60 fps yok
Fiyat
Sonuç olarak bence mate 20 pro nun fiyatının biraz daha düsmesini bekleyip 2019 un ilk çeyreginde alinabilir
Ama note 9 la arasında dağlar kadar fark yok ben olsaydim fiyatinin 6000 tl seviyelerine dusmesini bekler öyle alırdım ama eğer okadar para vermem dersen note 9 da çok iyi bir cihaz

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
J7 kullanıp samsung şöyle böle diyosun Note 9 u al eline bikaç hafta kullan bakalım gözün başka bi telefon görecekmi, bana note 9 un bi kusurunu söyle o zaman
Telefonu kullanmamış olabilirim ama konuyla alakalı bir ton video izleyip bilgi edindim sen her telefonu kullandınmi da her telefon icin note 8 i öneriyorsun kaldiki bir telefonu önermek icin illada kulllanmak gerekmiyor kullanıcı deneyimi yada kullananları dinleyip ogrenedebilirsin eksilerinide mate 20 pro ya gore yazdım birde illa kullandığın markayı yada telefonu ölümüne savunman gerekmiyor ben note 9 kotu bir telefon da demedim fp olarak onu seçtim ama hangisi iyi dendiği zaman mate 20 pro derim bu benim yorumum niye bu kasar karşı çıktığını anlamış değilim

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
30 fps çekebilir anca, ama video pek önemli değilse eğer, ben mate 20 pro tercih ederdim. Ayrıca video da genelde instagram'da kullanıyorum. Mate 10 pro 'dan daha iyileştirilmiş abartıldığı kadar kötü değil gayet güzel bence.
Note 9 un yanında çöp şuanda xs max videoda kral ardından Note 9 gelir, telefondan vlog çeken kişiler mate 20 proyla nasıl video çekecek yada normal bi şekilde video çekmeyi seven biri nasıl video çekecek?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,095
Note 9 un yanında çöp şuanda xs max videoda kral ardından Note 9 gelir, telefondan vlog çeken kişiler mate 20 proyla nasıl video çekecek yada normal bi şekilde video çekmeyi seven biri nasıl video çekecek?

Apple ve Samsung karışımı ve kendine has bir tasarımı olmayan cihazı almam alanın da aklından şüphe ederim o kadar net.
Fotoğraf ve Video çekimleri dendiğinde İlk akla Apple ve Samsung geliyor, j7 dou kullanıp Android kasıyor diyebilen birisinin yaptığı yorumlar bana samimi gelmiyor.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Video da iPhone hepsinin önünde tabiiki ve ayrıca vlog çekecekse kesinlikle iphone doğru tercihtir.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Telefonu kullanmamış olabilirim ama konuyla alakalı bir ton video izleyip bilgi edindim sen her telefonu kullandınmi da her telefon icin note 8 i öneriyorsun kaldiki bir telefonu önermek icin illada kulllanmak gerekmiyor kullanıcı deneyimi yada kullananları dinleyip ogrenedebilirsin eksilerinide mate 20 pro ya gore yazdım birde illa kullandığın markayı yada telefonu ölümüne savunman gerekmiyor ben note 9 kotu bir telefon da demedim fp olarak onu seçtim ama hangisi iyi dendiği zaman mate 20 pro derim bu benim yorumum niye bu kasar karşı çıktığını anlamış değilim
İlk akıllı telefonum iphone 5 ti sonra note 3 e geçtim ondan iphone 6 plusa geçtim ondan sonra s6 edge plus a geçerek samsungun keyfine vardım, note 8 e kadar note 5 'le s7 edge te kullandım, abim 6s plus, 7 plus kullandı şuanda X kullanıyor hepsini uzun uzadıya deneyimledim, kuzenim p20 pro aldı onuda detaylı bi şekilde inceledim ,ben boş atıp tutmuyorum neyse onu söylüyorum sadece samsung kullanıpta telefon önermiyorum, kullandığım telefonlar arasında en iyi amirali samsung ürettiği için samsung öneriyorum

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
İlk akıllı telefonum iphone 5 ti sonra note 3 e geçtim ondan iphone 6 plusa geçtim ondan sonra s6 edge plus a geçerek samsungun keyfine vardım, note 8 e kadar note 5 'le s7 edge te kullandım, abim 6s plus, 7 plus kullandı şuanda X kullanıyor hepsini uzun uzadıya deneyimledim, kuzenim p20 pro aldı onuda detaylı bi şekilde inceledim ,ben boş atıp tutmuyorum neyse onu söylüyorum sadece samsung kullanıpta telefon önermiyorum, kullandığım telefonlar arasında en iyi amirali samsung ürettiği için samsung öneriyorum

Bu seni görüşün bence artk en iyi amirali samsung uretmiyor

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,095
Bu seni görüşün bence artk en iyi amirali samsung uretmiyor

Yorumunu okudum zaten okumadığımı düşünmen ilginç :) videoları izlemekle olmuyor ayrıca eline alıp inceleme de yapman gerekir ve belki bir şeyler öğrenebilirsin.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
xr... birde üstteki arkadaşın dediği cihaz var bu para varsa android bakma bencr

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Huawei sahiden çok güzel bir telefon yaptı, kabul... Ama mevzu Note serisi ile mukayese edilirse bu olmaz işte. Çünkü Note telefondan öte birşeydir. Puro modelini elmanın bütün modelleriyle mukayese edebilirsiniz, en son çıkan bütün amiral gemi modelleriyle mukayese edin, hatta Galaksi S9 ile de mukayese edin... Ki, ondan da üstün olduğunu kabul ederim, Ama Note ile asla mukayese etmem. Zira S pen gibi bir özellik (Hele ki bu Note9'da olanı) çok ayrı bişey. Pro'nun tek üstün tarafı var o da ekrana gömülü parmak izi...

mert.tas0147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mate 20 pro 8500 tl edecek bi telefon değil hali hazırda 5200 civarında note 9 varken gidipte o paraları iphone x ede mate 20 proyada verme ,note 9 günlük ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek bi telefon hiç şüphen olmasın
Zaten note 9 bir amiral gemisi sen o telefonu kullaninca neden bunu aldim hayatta demezsin

technologylover

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Note 9 bencede genele bakıldığında en iyisi tabi şu anlık 1-2 yıl sonra 7nm işlemci farkını gösterebilir...

Son mesajlar