Huawi̇e p9 li̇te vs i̇phone 5s tami̇r

Bu konuyu okuyanlar

HannanGNGRD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba sevgili forum okuyucuları sizden öneri isteyecektim öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun Huawei p9 lite mi önerirsiniz bir 500 tl masrafı olan iphone 5s yaptırmayımı apk kullanmayı seviyorum ve android yancısıyım yinede size sormak istedim 1100 tl civari telefon onerisi alabilirim şuan indirimde-
NOT - ÖNERİLER TEKNOSA ÜZERİNDEN OLURSA SEVİNİRİM

Son düzenleme:

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Merhaba sevgili forum okuyucuları sizden öneri isteyecektim öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun Huawei p9 lite mi önerirsiniz bir 500 tl masrafı olan iphone 5s yaptırmayımı apk kullanmayı seviyorum ve android yancısıyım yinede size sormak istedim 1100 tl civari telefon onerisi alabilirim şuan indirimde-
NOT - ÖNERİLER TEKNOSA ÜZERİNDEN OLURSA SEVİNİRİM
5s’in olayı geçti artık hocam. Android konusunda ise sağlam ve rahat kullanabileceğiniz o fiyat bandında Xiaomi Mi A1 var. P9 Lite’tan birkaç gömlek üstün bir cihaz. TR garantili olsun diyorsanız Nokia 6’ya bir bakın derim. Nokia 6 ve Huawei P9 Lite’ın birbirine üstün olduğu noktalar var ama ben bir tercih yapacak olsam Nokia 6’yı seçerdim. Xiaomi’yi saymazsak tabi :) Bu arada sizin de geçmiş bayramınız mübarek olsun. İyi forumlar :)

HannanGNGRD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
5s’in olayı geçti artık hocam. Android konusunda ise sağlam ve rahat kullanabileceğiniz o fiyat bandında Xiaomi Mi A1 var. P9 Lite’tan birkaç gömlek üstün bir cihaz. TR garantili olsun diyorsanız Nokia 6’ya bir bakın derim. Nokia 6 ve Huawei P9 Lite’ın birbirine üstün olduğu noktalar var ama ben bir tercih yapacak olsam Nokia 6’yı seçerdim. Xiaomi’yi saymazsak tabi :) Bu arada sizin de geçmiş bayramınız mübarek olsun. İyi forumlar :)
nokia hakkında pek iyi şeyler duymadım öyle birşey varmı ?

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
nokia hakkında pek iyi şeyler duymadım öyle birşey varmı ?
Kısada olsa deneyimleme şansım oldu. Ayrıca çevremde kullananda var. Nokia’nın yeni Android telefonları güzel. Gerek malzeme kalitesi gerekse yazılımı gayet güzel. Yazılımda gün geçtikçe gelişiyor. Üzeceğini sanmam. Bu arada @Death Mark kardeşim Mi5s önermiş gayet güzel bir cihaz benimde aklıma geldi ama bant genişliği uygun olmadığından yazmadım. Anladığım kadarıyla Xiaomi vs. ilginizi çekmiyor. Huawei ile Nokia arasında kaldıysanız ben Nokia derim. Nokia’nın servisi ile ilgili deneyimim yok ama Huawei’nin servisi tek kelime ile harika. Kısaca söylemem gerekirse o fiyat bandında bu iki cihazda sizi üzmez. Malum kurlar biraz seçenekleri daraltıyor :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Hb den redmi 5 veya meizu 6