Huawei Yedek Parça Nereden Bulabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Herkese selamlar. Arkadaşlar elimde sıfır olarak alıp hala kullanmakta olduğum Mate10 Lite Prestige Gold modeli telefon var. Sol taraftan hafif açılma yapmış. Sanırım batarya şişmiş yada şişmeye başmamış. Bu telefonun da bataryası sol tarafta kaldığı için sağ tarafında herhangi bir sorun yok. Orijinal bataryasını nereden bulabilirim acaba? Yada orijinali kadar iyi batarya var mıdır? Deji batarya diyorlardı onlar nasıldır sizce? Bir de telefonun arka kapağını da değiştirmeyi düşünüyorum nereden alabilirim?

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
deji batarya iyidir alabilirsin kapak hepsiburadada alabilirsin

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
deji batarya iyidir alabilirsin kapak hepsiburadada alabilirsin

Kapaklara baktım da yan sanayi hepsi en kötü bana A kalite bir kapak lazım. Bazıları var çok yüksek rakamlar istiyorlar. Huawei sitesinden sorgulama yaptım orijinal batarya ve kapak fiyatı aldım çoğu mağaza hepsiburada falan daha yüksek fiyat istiyor.

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Kapaklara baktım da yan sanayi hepsi en kötü bana A kalite bir kapak lazım. Bazıları var çok yüksek rakamlar istiyorlar. Huawei sitesinden sorgulama yaptım orijinal batarya ve kapak fiyatı aldım çoğu mağaza hepsiburada falan daha yüksek fiyat istiyor.
ikinci el var sahibindende var ama ne kadar iyi kalite bilemem ama fiyat ucuz

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
huawei servisten yaptırabilirsin

destek uygulamasından randevu oluştur, parça fiyatları da yazıyor hem. istersen ücretsiz kargolayabilirsin.

destek uygulamasından baktım senin telefona,
ekran 505
pil 219
anakart 814
kapak 186 tl olarak gözüküyor. her ayın son haftasında biraz indirimli yapıyorlar.. dediğim gibi detayları huawei nin destek uygulamasından bakabilirsin.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
huawei servisten yaptırabilirsin

destek uygulamasından randevu oluştur, parça fiyatları da yazıyor hem. istersen ücretsiz kargolayabilirsin.

destek uygulamasından baktım senin telefona,
ekran 505
pil 219
anakart 814
kapak 186 tl olarak gözüküyor. her ayın son haftasında biraz indirimli yapıyorlar.. dediğim gibi detayları huawei nin destek uygulamasından bakabilirsin.

Ona baktım bende fiyatlar da doğru ama ben kendim parçaları alıp evde yapmak istiyorum telefon gönderemem.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
orjinal bataryayı da servis sana vermez sanırım. mecburen yan sanayi almak zorundasın.

Neden ki? Evimin arkasında samsung'un kendi servisi var yedek parça satışı da yapıyor adamlar faturalı olarak. 2 kere Samsung telefonuma sıfır orijinal batarya almıştım mesela.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
ben servisler parça vermiyor diye biliyordum. ara istersen huawei nin teknik servisini, onlarla bir konuş istersen.. fiyatı belli 200 civarı..

Son mesajlar