Huawei watch GT2

Bu konuyu okuyanlar

Sedatdorukhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Huawei watch gt 2 nin ios telefonlarda stres ölçümünün ve saate müzik atma özelliğinin kullanılamadığı söyleniyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Saati almak istiyorum ama bunlar önemli özellikler

Sedatdorukhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu videoyu izledim. Yaklaşık 7-8 aylık bir video. Bir güncelleme söz konusu mu onu bilemiyorum. Kullanıcılar var mı? Hala bu problem devam ediyor mu? Onu öğrenmek istiyordum

Sedatdorukhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam problem eşleştirme değil. Saat ios ile uyumlu çalışıyor özellikler çalışıyor. Sadece iki özellik çalışmıyor. Bunlardan birincisi stres ölçüm özelliği diğeri saatin kendi hafızasına atılan şarkıların bluetooth kulaklık aracılığı ile dinlenememesi. Yani androidde çalışan bu iki özellik ioste çalışmıyor. Bu konudaki inceleme videoları 7-8 aylık ve herkes bu sorundan bahsetmiş. 7-8 aylık süreç sonunda saat bir güncelleme aldı mı? Belki de güncellemeyle bu durum düzeltilmiştir. Kullanıcı varsa bunu öğrenmek istiyorum aslında. Kısacası saat eşleştirme problemi yok. Saatin iki özellik dışında tüm özellikleri de çalışıyor.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Xr kullanan bir arkadaşım var. Hemen hemen aynı dönemde aldık saati. Ben o dönem P smart 2019 kullanıyordum. Birincisi ios üzerinden saate kadran ya da müzik yükleyemiyorsun ve bu durum hala geçerli. İkinci olarak stress özelliğini aktif hale getiremiyorsun. Bir de telefonda dinlediğin şarkıları saat üzerinden değiştiremiyorsun. Android cihazlarda bu işlemler sorunsuz çalışıyor. İos cihazlarda bunlar dışındaki özelikler sorunsuz çalışıyor. Çözüm, arkadaşımın dinlemek istediği cihazları ve istediği kadranları benim telefonum üzerinden yükledim. Şu an onları kullanabiliyor. Stress özelliğini aktif hale getiriyoruz ama ios'a bağlanınca bu özellik kapanıyor. İos için yeni güncelleme gelir mi bilmiyorum ama saate neredeyse her ay yeni bir güncelleme geliyor. Belki bunu da çözerler yakında

Sedatdorukhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xr kullanan bir arkadaşım var. Hemen hemen aynı dönemde aldık saati. Ben o dönem P smart 2019 kullanıyordum. Birincisi ios üzerinden saate kadran ya da müzik yükleyemiyorsun ve bu durum hala geçerli. İkinci olarak stress özelliğini aktif hale getiremiyorsun. Bir de telefonda dinlediğin şarkıları saat üzerinden değiştiremiyorsun. Android cihazlarda bu işlemler sorunsuz çalışıyor. İos cihazlarda bunlar dışındaki özelikler sorunsuz çalışıyor. Çözüm, arkadaşımın dinlemek istediği cihazları ve istediği kadranları benim telefonum üzerinden yükledim. Şu an onları kullanabiliyor. Stress özelliğini aktif hale getiriyoruz ama ios'a bağlanınca bu özellik kapanıyor. İos için yeni güncelleme gelir mi bilmiyorum ama saate neredeyse her ay yeni bir güncelleme geliyor. Belki bunu da çözerler yakında
Anladım hocam aradığım cevap buydu teşekkür ederim. Bir de arkadaşınız her şeye rağmen saatten memnun mu? Görüşleri nelerdir? Tavsiye eder mi?

Ufuukkbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Huawei watch gt 2 nin ios telefonlarda stres ölçümünün ve saate müzik atma özelliğinin kullanılamadığı söyleniyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Saati almak istiyorum ama bunlar önemli özellikler
Stres ölçümü dediği bir test çok önemli bir husus oldugunu düşünmüyorum ama evet müzik atmada kullanılmıyor maalesef. Bildirimler gelir arama cevaplayabilirsin ama yazdıgın durumları desteklemiyor ios modellerde

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Başta almak istiyordum ama custom watchface yüklemek resmen zulüm olduğu için vazgeçtim.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Anladım hocam aradığım cevap buydu teşekkür ederim. Bir de arkadaşınız her şeye rağmen saatten memnun mu? Görüşleri nelerdir? Tavsiye eder mi?

Oldukça memnun saatten daha önce apple watch series 3 kullanıyordu. Ama o saatin özelliklerini çoğuyla işi yoktu. Neredeyse hergün şarja takması gerekiyordu. GT2 aldıktan sonra on günden önce şarja takmadığını söyledi. Saat üzerinden bir kaç antrenman modunu kullanıyor, gelen mesajları okuyor, uyku ve nabız takibini kontrol ediyor. Gt2 modeli de bu özellikleri fazlasıyla karşılıyor. Estetik olarak da çok beğendiğini söyledi. üç farklı kordon aldı. Üzerindeki kıyafete uygun sürekli değiştirip kullanıyor saati.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Başta almak istiyordum ama custom watchface yüklemek resmen zulüm olduğu için vazgeçtim.

Dostum kendi marketinde 100 civarında arayüz var. Onun dışında kendi çektiğin yada bir yerden indirdiğin fotoğrafları da saate kadran olarak atayabiliyorsun. Facebookta bir grup görmüştüm kendi aralarında kadran paylaşıyorlardı ama nasıl yüklediklerine pek dikkat etmedim istersen oraya bir göz atabilirsin.

oguz2541

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende ilk önce huawei cihaz kullanıyordum daha sonra IOS cihaza geçtim ama müzikleri felan evinde başka android cihaz varsa ordan yükleyip kullanabilirsin kadranlarıda ben internetten yükledim bi kaç tane sende öyle yapabilirsin

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Merhabalar,
Saatin herşeyi çok güzel ancak anlamadığım nokta camda yazan rakamlar. Bunlar ne manaya geliyor bilen varmı ? Hiç bir yerde bulamadım, çok klasik saat kullandım hala kullanıyorum ama hiç görmedim böyle bir dizilim. Üst üçgen 12 desen yanda 1-2-4-5-6... diye devam eder genelde. Bazısında tachymetre olur oda ap ayrı bir dizilimi var.

bugraaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba gorsel de eklediğim şekilde huawei gt2 saatimde sorun var

Sorunum su favoriye kisi eklemeye girdiğimde rehberim düzenli ve isim soyisim şeklinde olmasına rağmen favori kişi ekleme menüsünde soyisim isim şeklinde ters be birleşik yazılmış görünüyor

Örneğin Buğra Aydın yerine AydınBuğra

Böyle bir sorunum yoktu sonradan bi anda oluştu

Telefon saat uygulama hepsi sıfırlama yaptım yine düzelmedi

Huawei geri bildirimden birisi arkaplanda uygulama yenileme açın demiş yine de düzelmedi