huawei watch gt 2e

Bu konuyu okuyanlar

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10

ürün satışa çıkmış fiyat nasıl sizce. bu fiyata alternatif var mı? almışken saat alim diyorum...

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Gayet güzel sarj ömrü çok iyi gt2 var bende bunla aynı tavsiye ederim.

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
eyvallah...ürünü alıcam büyük ihtimal...bir etkinliği var huaweinin ordan 5 gün içinde indirim kodu geliyomuş bakalım ...gelince hemen sipariş vericem...

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
eyvallah...ürünü alıcam büyük ihtimal...bir etkinliği var huaweinin ordan 5 gün içinde indirim kodu geliyomuş bakalım ...gelince hemen sipariş vericem...
indirim kodunu beklemene gerek yok, daha önce de dediğim gibi almak istediğinde bana ulaşırsan sana indirim kodunu verebilirim :)

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
eyvallah jardeşim...verdiğin kod ile ürünü indirimli aldım...teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

indirim kodunu beklemene gerek yok, daha önce de dediğim gibi almak istediğinde bana ulaşırsan sana indirim kodunu verebilirim :)
eyvallah jardeşim...verdiğin kod ile ürünü indirimli aldım...teşekkür ederim.

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
yanlış ürün yolladılar hevesim kursağımda kaldı. başkasının şarj aletini bana yolladılar. benim ürün nerde onu bulmaya çalışıyolar...şansa bak.

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Merhaba dostlar, saati almak üzere araştırıyorum her şey aklıma yattı ancak şu kayışlar ile ilgili bir bilgi bulamadım. Kaç mm kayış üzerindeki, standart herhangi bir kayış da uyuyordur değil mi ? Kayışın takıldığı alanda kasa yapısı biraz farklıda olunca merak ettim.