huawei ve oppo telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

arskadirr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler arkadaşlar. Ben yurtdışında yaşıyorum yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Üstün körü bir araştırma yaptım ve huawei ve oppo arasında kaldım. p30 pro ve 10x zoom. Bunlar dışında telefon önerilerine açığım. Telefonla çok zaman harcadığım için batarya benim için önemli. Mevcut telefonumdan soğudum artık power bank olmadan dışarıya çıkamıyorum. Telefonu zorlayıcı oyunlar da oynarım. Kamera da tabi ki çok önemli. Ve daha çok güncelleme alabilecek telefon olması lazım gerçekten güncellemeler konusunda hassasım. Oppo hakkında bir bilgim pek yok güncelleme bazında. Genel olarak düşüncelerim bunlardır. Bütçe sıkıntım yok.

Şimdiden teşekkürler.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Güncelleme diyorsan huawei gg . Oppo da çok kaliteli . Özellikle kamera , yazılım ve sarj teknolojileri konusunda .

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
P30 pro öneririm

Ama ben tasarım ve yazılımsal olarak 10x e aşık olduğum için ki subjektif olarak onu seçerdim. Ama sizin ihtiyaçlarınızı en güzel P30 pro karşılar.

Üstelik o kadar para veriyorsan en azından su geçirmez olmalı ki o da P30 pro da var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncelleme diyorsan huawei gg . Oppo da çok kaliteli . Özellikle kamera , yazılım ve sarj teknolojileri konusunda .
Huawei de gg Lik bir olay yok. Her şey düzeldi ve Android 10dağıtılacak.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İyi günler arkadaşlar. Ben yurtdışında yaşıyorum yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Üstün körü bir araştırma yaptım ve huawei ve oppo arasında kaldım. p30 pro ve 10x zoom. Bunlar dışında telefon önerilerine açığım. Telefonla çok zaman harcadığım için batarya benim için önemli. Mevcut telefonumdan soğudum artık power bank olmadan dışarıya çıkamıyorum. Telefonu zorlayıcı oyunlar da oynarım. Kamera da tabi ki çok önemli. Ve daha çok güncelleme alabilecek telefon olması lazım gerçekten güncellemeler konusunda hassasım. Oppo hakkında bir bilgim pek yok güncelleme bazında. Genel olarak düşüncelerim bunlardır. Bütçe sıkıntım yok.

Şimdiden teşekkürler.

İkisi arasından P30 Pro öneririm.

Yurt dışı imkanınız varken OnePlus 7T serisine bakmak daha mantıklı olur...

Son düzenleme:

Veliblod

Asistan
Reaksiyon puanı
25
p30 pro işlemci olarak diğer amiral gemilerine göre gözle görülür şekilde geride eğer herşeye açıksanız ekran pil performans kalite olarak note10+ ve one plus 7t pro öneririm zaten daha üstü yok gibi zoom konusunda da 10x optik olmasa da 5x'e kadar çok fazla bozulma olmadan çoğu amiral gemisi çıkabiliyor

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
OnePlus'dan 7 Pro veya 7T Pro modellerini öneririm

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Oppo ve Oneplus aynı firma sayılır zaten. Şuan Oneplus 7T pro baya güzel ve donanımlı bir cihaz gibi görünüyor. Büyük ihtimal Yurtdışı fiyatıda diğerlerine göre baya uygundur.

Veliblod

Asistan
Reaksiyon puanı
25
one plus 7t pro iyi cihaz ama o 90 hz ekranı senin isteyeceğin sağlıklı pil konusunda dezavantaj bir daha düşün istersen o ekranlar çok sağlıklı değil pil ömrü için yoksa samsung şimdiye kadar çoktan kullanmıştı bir firma diğerlerinden önce farklı teknolojileri sunması bunun anavtaj olduğunu göstermez

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
one plus 7t pro iyi cihaz ama o 90 hz ekranı senin isteyeceğin sağlıklı pil konusunda dezavantaj bir daha düşün istersen o ekranlar çok sağlıklı değil pil ömrü için yoksa samsung şimdiye kadar çoktan kullanmıştı bir firma diğerlerinden önce farklı teknolojileri sunması bunun anavtaj olduğunu göstermez
Çok saççma bir bakış akıçısı bence. 90 Hz'i beğenmezse veya çok pil harcadığını düşünürse geri 60Hz'e geçer ama bu yenileme hızının pil ömrünü ağım şahım etkileyeceğini sanmıyorum. Ona bakarsan Samsung telefonlar QHD üretiliyor ama genelde FHD de kullanıyor herkes pill tasarrufu olsun diye.