Huawei P9 Lite(2017) Nasıl ??

Bu konuyu okuyanlar

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Huawei P9 Lite(2017) hakkında ne düşünyorsunuz ? kronik sorunları var mı ? artıları eksileri neler ? teşekkürler.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
üç aile dostuma aldığım model ikisi öğrenci biri çalışan bir bayan hiç bir sorun belirtmediler günlük kullanımlı orta segment sayılabilecek bir telefon.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Huawei marka telefonlarda kronik sorun şimdiye kadar hiç duymadım.yalnız yeni çıkardığı mate 10 pro da bile iç çerçeve var almayı düşünüyodum soğudum resmen huawei iyi işler yapıyo ama hala eksikleri var

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Huawei P9 Lite(2017) hakkında ne düşünyorsunuz ? kronik sorunları var mı ? artıları eksileri neler ? teşekkürler.
Fiyat açısından performansı gayet iyi , Pil performansı gayet iyi . Kameraları orta düzeyde ,
Eksisi kesinlikle 16 gb hafızası .

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Gayet güzel bir telefon bizzat kendi akrabam kullanıyor çok memnun çevremde kullanan bir kaç arkadaşım var

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
O fiyata en iyi cihaz ithalatçı hariç

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Teşekkürler :)

mustycetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı 3 aya yakın zamandır kullanıyorum ve gerçekten hiç pişman etmedi. Hep söylenilen Android kasar lafı bu cihazda tutmadı :)
eksiden başlayayım..
16 gb hafıza,arka yüzeyin cam olması premium ama korkutuyor insanı kırılacak diye..
Bir diğeri 60 fps çekim olmaması videoda.. çok da önemli değil bence ama düşünenler varsa diye belirttim

artıları..
gerçekten takılma donma yok cihazda (hafıza dolu olmasına rağmen,Heartstone yüklü olmasına rağmen)
yüklenen oyunlar ilk başta örneğin 30 sn de açılması gerekiyorken 40 sn de açılıyor ama kesinlikle donma takılma yok.
ısınma sorunu KESİNLİKLE yok!
parmak izi iphone 7 sahiplerine falan oha lan ne hızlı dedirtecek kadar hızlı.
ekran canlılığı yeterli. muhteşem değil, gayet yeterli. fiyatına göre çok iyi.
ilk bir ay ekran kırılırsa ücretsiz ekran değişimi hakkı var.
sesi ortalamanın üzerinde çıkıyor.
kulaklık performansı beni gerçekten çok şaşırttı. basslar o kadar düzgün çıkıyor ki sennheiser cx180 kulaklığımın hakkını verebilen nadir cihazlardan birisi bu telefon.
titreşim sony de benim için çok sorundu,hissedemiyordum,bunda hiç öyle bir sorun yaşamadım.
şarj konusunda 7 saat yolculuk yaptım, yaklaşık yolculuk haricinde 2 saat telefonla konuştum,1 saate yakın ekran açık makale okudum, 1 saate yakın Heartstone oynadım ve %59 eksildi.. yani o kadar yoğun kullanmama rağmen ertesi gün aynı saatte %41 şarjım vardı.. portatif taşımaktan kurtuldum gerçekten. bunun da sebebi aşırı güç harcayan uygulamaları huawei nin özelliği olan uyutma seçeneği sayesinde sağlıyor bence..
işlemci 60000 e yakın skor aldı ama bence daha fazlasını hak ediyor, hiç 60000 gibi hissetmedim. menü geçişleri vs takılma hiç olmadı.
kameraların ikisi de gayet başarılı.. 10 üzerinden 7 bence. bi s8 note 8 değil tabi ki bu fiyata.. iki kamera da yok arkada.. ona rağmen canavar.. gece çekimleri iyi.. ois olmamasına rağmen videoda sarsılma yok denecek kadar az..

aklıma gelenler bu kadar arkadaşlar.. tavsiye ederim yani kısacası :)

fatih pamuk

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Cihazı 3 aya yakın zamandır kullanıyorum ve gerçekten hiç pişman etmedi. Hep söylenilen Android kasar lafı bu cihazda tutmadı :)
eksiden başlayayım..
16 gb hafıza,arka yüzeyin cam olması premium ama korkutuyor insanı kırılacak diye..
Bir diğeri 60 fps çekim olmaması videoda.. çok da önemli değil bence ama düşünenler varsa diye belirttim

artıları..
gerçekten takılma donma yok cihazda (hafıza dolu olmasına rağmen,Heartstone yüklü olmasına rağmen)
yüklenen oyunlar ilk başta örneğin 30 sn de açılması gerekiyorken 40 sn de açılıyor ama kesinlikle donma takılma yok.
ısınma sorunu KESİNLİKLE yok!
parmak izi iphone 7 sahiplerine falan oha lan ne hızlı dedirtecek kadar hızlı.
ekran canlılığı yeterli. muhteşem değil, gayet yeterli. fiyatına göre çok iyi.
ilk bir ay ekran kırılırsa ücretsiz ekran değişimi hakkı var.
sesi ortalamanın üzerinde çıkıyor.
kulaklık performansı beni gerçekten çok şaşırttı. basslar o kadar düzgün çıkıyor ki sennheiser cx180 kulaklığımın hakkını verebilen nadir cihazlardan birisi bu telefon.
titreşim sony de benim için çok sorundu,hissedemiyordum,bunda hiç öyle bir sorun yaşamadım.
şarj konusunda 7 saat yolculuk yaptım, yaklaşık yolculuk haricinde 2 saat telefonla konuştum,1 saate yakın ekran açık makale okudum, 1 saate yakın Heartstone oynadım ve %59 eksildi.. yani o kadar yoğun kullanmama rağmen ertesi gün aynı saatte %41 şarjım vardı.. portatif taşımaktan kurtuldum gerçekten. bunun da sebebi aşırı güç harcayan uygulamaları huawei nin özelliği olan uyutma seçeneği sayesinde sağlıyor bence..
işlemci 60000 e yakın skor aldı ama bence daha fazlasını hak ediyor, hiç 60000 gibi hissetmedim. menü geçişleri vs takılma hiç olmadı.
kameraların ikisi de gayet başarılı.. 10 üzerinden 7 bence. bi s8 note 8 değil tabi ki bu fiyata.. iki kamera da yok arkada.. ona rağmen canavar.. gece çekimleri iyi.. ois olmamasına rağmen videoda sarsılma yok denecek kadar az..

aklıma gelenler bu kadar arkadaşlar.. tavsiye ederim yani kısacası :)
vestel z10 tasarım ve hafızası nedeniyle almayı düşünüyorum. hatta sipariş verdim. ancak p9 lite 2017 gördükten sonra alışverişi iptal edip bu cihazı almayı düşünüyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Alınmaz O telefonda en rahat şekilde yapabileceğin 3 şey
1.telefon görüşmesi
2. Sosyal Medya gezintisi
3.Video film seyretme

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Bu tarz orta segment urunlerden uzak durmanizda fayda var. 1300 liraya mi5s almanizi tavsiye ederim.

Biraz daha uygun fiyata xiaomi redmi note 4 alabilirsiniz.

Hatta kvk garantili mi a1 var ulkemizde android one platformunda olan.

Bu modeller bu fiyat bandinin en iyileri. Bilinen markalarin boyle ara modellerinden cok daha iyiler.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Alınabilir bir cihaz eğer tr garantili düşünüyorsanız.İthalatçı garantili çok daha iyi cihazlar var ama tr garantili pek yok(kvk garantili xiaomi saymıyorum)

fatih pamuk

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Alınabilir bir cihaz eğer tr garantili düşünüyorsanız.İthalatçı garantili çok daha iyi cihazlar var ama tr garantili pek yok(kvk garantili xiaomi saymıyorum)
z10 yerine bunu mu tercih etmeliyim yani hocam? hafızası çok sıkıntı
--- Gönderi Güncellendi ---
Alınmaz O telefonda en rahat şekilde yapabileceğin 3 şey
1.telefon görüşmesi
2. Sosyal Medya gezintisi
3.Video film seyretme
z10 dan mı huaweden mi bahseediyorsunuz hocam

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Ben yaklaşık 2 hafta önce Huawei p10 lite aldım ve acayip memnunum öneririm :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Hünlük kullanıma yeter ama fazla performans beklememek lazım