Huawei P8 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hepsiburada'dan 1250 tl ye p8 almayı düşünüyorum. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Bu fiyata önerisi olan varsa aşağıya buyursun. Önemli olan;
-Kamera
-Batarya

İthalatçı garantili olmaz. Türkiye garantili olmalı. İnternet üzerinden sadece hepsiburadadan alabilirim . Teşekkürler.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Hepsiburada'dan 1250 tl ye p8 almayı düşünüyorum. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

-Kamera
-Batarya

İthalatçı garantili olmaz. Türkiye garantili olmalı. İnternet üzerinden sadece hepsiburadadan alabilirim . Teşekkürler.

Merhaba,

Bu fiyat bandında şuan en iyi batarya performansını bildiğiniz gibi lenovo vibe p1 sunuyor. Ama kamera konusunda aynı başarıyı yakaladığını söyleyemem. Kamera konusunda da bu fiyat bandında en iyi ürün lg g4. Ama ithalatçı garantili alabilirsiniz bu fiyata. Ayrıca batarya performansı da iyi değil. Xiaomi mi5 hem batarya hemde kamera konusunda oldukça iyi bu fiyat segementinde. Sadece bu konularda değil her konuda bu fiyat segmentinin en iyisi mi5. Eğer ithalatçı garantili cihazlara çok uzak değilseniz mi5 tavsiyemdir.

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba,

Bu fiyat bandında şuan en iyi batarya performansını bildiğiniz gibi lenovo vibe p1 sunuyor. Ama kamera konusunda aynı başarıyı yakaladığını söyleyemem. Kamera konusunda da bu fiyat bandında en iyi ürün lg g4. Ama ithalatçı garantili alabilirsiniz bu fiyata. Ayrıca batarya performansı da iyi değil. Xiaomi mi5 hem batarya hemde kamera konusunda oldukça iyi bu fiyat segementinde. Sadece bu konularda değil her konuda bu fiyat segmentinin en iyisi mi5. Eğer ithalatçı garantili cihazlara çok uzak değilseniz mi5 tavsiyemdir.
Mi5 hakkında çok araştırma yaptım, dayanıklılık konusundan bi haber. Gerçi o kadar önemli değil ama mi ye karşı büyük bir ön yargı oluştu. Yoksa gerçekten almak istediğim telefonların başında geliyor. İlginiz için teşekkür ederim.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

-Kamera
-Batarya

Batarya ve kamera için levovo vibe p2 yi bekle....

Gökbörü26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
P2 1600 1700 tl arası bekliyorum ve o telefon o kadar eder mi muamma kac aydır bende bekliyorum bataryası için ancak dolar uçtu.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
şuan g8 kullanıyorum yazılım geç gelmesi dışında bir sorun yaşamadım açıkcası memnun kaldım malzeme vs gayet iyi

bu cihazda 2680 mah yerine 3000 mah olsa daha güzel olurdu
kendi yazılımı kendi işlemcisi bana göre bunlar stabil oluyor

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Eğer mümkünse P9 al,çok güzel.:)