Huawei p40 lite telefonumuzda google servislerini ve google play hizmetlerini kullanamıyoruz.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Bugün aldığımız huawei p40 lite telefonumuza uygulama indiremiyoruz. Nasıl indireceğiz yardımcı olur musunuz sayın shiftdelete.net sakinleri..

Reaksiyon puanı
8,024
AppGalery diye mağazası var telefonun oradan indireceksiniz. Google ile anlaşamadıkları için cihazda Google servisleri yok.

Reaksiyon puanı
8,024
Normal internet tarayıcınızdan APK olarak uygulama indirip kurabilirsiniz.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Huawei marketine girip MoreApps var indirip kurabilirsin bütün programları.
Şurada sonlarada doğruda anlatıyor bak. 5:50 sonrası.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Tarayıcıdan kursanız bile çoğu uygulama çalışmayabilir. Uygulama yazılırken geliştiriciler üşendikleri için Android hazır servislerini kullanıyorlar.

Appgalery mağazasında o yüzden o uygulamalar modifiye edilerek sunuyorlar.

Huawei birde Petal Search çıkardı. Appgalery den indirip uygulama ve arama motoru olarak kullanabilirsin.

Reaksiyon puanı
2
Tarayıcıdan kursanız bile çoğu uygulama çalışmayabilir. Uygulama yazılırken geliştiriciler üşendikleri için Android hazır servislerini kullanıyorlar.

Appgalery mağazasında o yüzden o uygulamalar modifiye edilerek sunuyorlar.

Huawei birde Petal Search çıkardı. Appgalery den indirip uygulama ve arama motoru olarak kullanabilirsin.
Ben telefona finans card, akbank gibi uygulamaları indirmek istiyorum. Ama sanırım yok. Apk olarak indirebilme şansım varmı acaba?

soulflybrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugün aldığımız huawei p40 lite telefonumuza uygulama indiremiyoruz. Nasıl indireceğiz yardımcı olur musunuz sayın shiftdelete.net sakinleri..
kardeşim AppGallery den indirebilirsin yada appgallery den more apps uygulaması indirip ordan da indirebilirsin tarayıcıya girdiğinde appsearch uygulamasından da indirebilirsin istediğin uygulamayı buralaran indirme şansın var kardeşim ben de kullanıyorum p40 lite burdan indiriyorum

pacmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Appgalerry moreapss apsearch den uygulamalara ulaşabilirsin rahatlıkla ben kullanıyorum kafana takılan bir şey olursa yazabılırsın .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben telefona finans card, akbank gibi uygulamaları indirmek istiyorum. Ama sanırım yok. Apk olarak indirebilme şansım varmı acaba?

Finans bankın uygulaması appgalerry e geldi .