Huawei P30 Lite vs Redmi Note 7

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Melih Beyefendi

Profesör
Yasaklı
Hocam Xiaomi Note 7 alın. Neden mi? Çünkü bataryası daha iyi. 4000 mAh. Kamera 48 MP. Android 9.0 Pie alıyor. Daha ne olsun? Fiyat ise 1.730 TL civarındadır.
 

Melih Beyefendi

Profesör
Yasaklı
Çok araştırdım genel itibariyle Xiaomi Note 7 çok daha ağır basıyor. Birde site ahalisinin fikrini almak istedim.
Hocam almadan önce çok önemli 1 uyarı;
Hocam telefonunuzu aldıktan sonra gelecek sürüm güncellemelerini zamanında yapmayı unutmayın. Yoksa telefonunuzun sonu benim masraflı GM Discovery'ye benzer.
 

Webhead

Dekan
Tavsiyeniz hangisidir ?

Neden seçmeliyim ?

Konuyla ilgili fikirlerinizi bekliyorum.
Eğer micro usb girişini sorun yapmazsan Realme 3 Pro'yu bekle bu ayın ortalarında ülkemize gelecek ve fiyatı 1700 tl tasarım ve donanım olarak Redmi Note 7'nin içinden geçer
Huawei P30 Lite almak demek paranı çöpe atmak demektir ki Huawei'nin Lite modelleri alınmaz şahsen ben almam
Redmi Note 7 ise biraz sorunlu bir cihaz ben de 2 ay öncesine kadar Redmi Note 7 istiyordum ancak ghost screen şebeke sorunu vb. sorunları olduğunu öğrendim @HYÇ sağolsun ondan biliyorum ben de
bu iki cihaz dışında öneriye açıksan dediğim gibi Realme 3 Pro bekle
 

Sweeny

Asistan
Redmi Note 7 kullanıyorum. Şuana kadar herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Fiyatına göre kamera konusunda bence rakipsiz. Xiaomi artık ülkemizde bilindik bir markadır. Yedek parça konusunda iyidir. Bunların dışında realme 3 pro tavsiye ederim. Fakat redmi note 7 kamerası daha iyi geldi bana. Deneme videolarını incelerken gördüm. Yedek parça konusunda bilmiyorum nasıl olur.
 

Son mesajlar

Üst