Huawei P20 Lite'den iPhone SE'ye geçmeli miyim?

Bu konuyu okuyanlar

YigitReisTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Dostlar, merhaba. 31 Aralık 2018'den beri Huawei P20 Lite kullanıcısıyım. Aslında telefonumdan çok memnunum ama ben de bitmeyen bir iPhone sevdası var. (Daha doğrusu iOS işletim sistemi.) Ben de hayatımda bir kez olsa da Apple deneyimini deneyimlemeyi çok istiyorum. Sizce Huawei P20 Lite'den uygun fiyatlı iPhone SE'ye geçiş yapmalı mıyım? Düşüncelerinizi yorumlara almayı çok isterim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Dostlar, merhaba. 31 Aralık 2018'den beri Huawei P20 Lite kullanıcısıyım. Aslında telefonumdan çok memnunum ama ben de bitmeyen bir iPhone sevdası var. (Daha doğrusu iOS işletim sistemi.) Ben de hayatımda bir kez olsa da Apple deneyimini deneyimlemeyi çok istiyorum. Sizce Huawei P20 Lite'den uygun fiyatlı iPhone SE'ye geçiş yapmalı mıyım? Düşüncelerinizi yorumlara almayı çok isterim.
Ekranın 4,7 inç olması sorun değilse geçmelisin.Se 2020 A13 bionic işlemcisi, mükemmel yazılımı, başarılı Kamerası ile kullanmaktan keyif alacağın ömürlük bir cihaz.

YigitReisTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ekranın 4,7 inç olması sorun değilse geçmelisin.Se 2020 A13 bionic işlemcisi, mükemmel yazılımı, başarılı Kamerası ile kullanmaktan keyif alacağın ömürlük bir cihaz.​
Daha önceden hiç 4,7 inç telefon kullanmadım. Sizce büyük bir sorun teşkil eder mi?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Daha önceden hiç 4,7 inç telefon kullanmadım. Sizce büyük bir sorun teşkil eder mi?
Hocam Annemde İphone 8 var.İlk elime aldığımda banada garip geldi.Alıştıktan sonra iyiki almışım diyeceksin.Cihaz tek elle kullanım rahatlığı sunuyor.Cebe rahat giriyor.Touch id (parmak izi) olayı var.Korona zamanı herkesin maske taktığı bir ortamda en iyi güvenlik unsuru.Cihazda 16:9 ekran formatı var.Bu formattan dolayı film yada videolarda ekrandan kaybın olmayacak.Pugb, fortnite gibi yüksek grafikli oyunlar oynuyorsan bir orda seni memnun etmez.Oyun dışında alıştıktan sonra hemen hemen her noktada seni memnun edeceğini düşünüyorum.