Huawei Online Mağaza, kullanıma açıldı!

Bu konuyu okuyanlar

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Huawei geçtiğimiz günlerde, Türkiye'de online mağazasını kullanıma açtı. Açılışa özel birçok indirim ve kampanyalar bulunuyor.

Kampanyalarına örnek verecek olursak; Huawei MateBook D15 alırsanız Huawei FreeBuds 3'ü sadece 1TL'ye satın alabiliyorsunuz.

Huawei Online Mağaza: Gelecekle Tanış | HUAWEI Türkiye Shop

Ekli dosyalar

• huawei-online-magaza-acildi.PNG
    huawei-online-magaza-acildi.PNG
    410.4 KB · Görüntüleme: 327
Son düzenleme:

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
Ayrıca 29 Marta kadar Saat 21.00 dan 23.59'a kadar Freebuds Lite'ı 199 TL ye alabiliyordunuz ancak bildiğim kadarıyla stoklar bitmiş :(

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ayrıca 29 Marta kadar Saat 21.00 dan 23.59'a kadar Freebuds Lite'ı 199 TL ye alabiliyordunuz ancak bildiğim kadarıyla stoklar bitmiş :(
O işte bir fırıldak döndü 2 gün 21:00 da PC başındaydım alacam alamadım sepete ekleyip ödeme sayfasına geçene kadar stok bitti 2 gün nasıl olduysa 30 sn ye içinde ödeme sayfası sönüyor stok yoka düşüyor ürün.
3. gün komple kampanya bitti. ( Artık el altından millet mi aldı yada toplu stoklarımı aldılar yada 3-5 stok mu getirdiler nedir indirimde iken 1 tane kulaklık alamadık.

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
O işte bir fırıldak döndü 2 gün 21:00 da PC başındaydım alacam alamadım sepete ekleyip ödeme sayfasına geçene kadar stok bitti 2 gün nasıl olduysa 30 sn ye içinde ödeme sayfası sönüyor stok yoka düşüyor ürün.
3. gün komple kampanya bitti. ( Artık el altından millet mi aldı yada toplu stoklarımı aldılar yada 3-5 stok mu getirdiler nedir indirimde iken 1 tane kulaklık alamadık.
Hocam arkadaşım aldı ilk gün. 10 dk de bitmiş ilk gün. Letgoda gezerken bi şahıs gördüm 22 tane almış, 400 TL den satıyor ya...

Aykovsky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Herkese merhaba
Eğer Huawei online mağazadan alışveriş yapmak isterseniz, kullanabileceğiniz indirim kuponlarım mevcuttur. Konu ile alakalı olarak destek almak isterseniz ve detay sormak isterseniz, lütfen mesaj atınız.
İyi karantinalar #evdekal

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Huawei Freebuds lite kampanyasındaki yaptığı saçmalıklar ile gözümden düştü. 3 gün indirimli verecem dedi 2 gün verdi ve nasıl yaptıysa ödeme sayfasına geçemeden stok bitti 2 gün boyunca.

Herkese önerim sakın o siteden alışveriş yapmayın gidin daha uygun fiyata tüm ürünleri Hepsiburada'dan alabilirsiniz. Çark yapmışlar günde 3 çevirme şansın var çeviriyon çeviriyon teşekkür ederiz çıkıyor 20 TL - 50 TL çıkıyor.

Mesela Watch GT 2 alayım desen Huawei sitesinde 1499 TL. Aynı ürün Hepsiburada'da 1350 TL. 3 gün çark çevirecende 140 TL indirim gelecekte o ürünü daha uyguna alabilecen ölme eşeğim ölme.

Aykovsky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Huawei Freebuds lite kampanyasındaki yaptığı saçmalıklar ile gözümden düştü. 3 gün indirimli verecem dedi 2 gün verdi ve nasıl yaptıysa ödeme sayfasına geçemeden stok bitti 2 gün boyunca.

Herkese önerim sakın o siteden alışveriş yapmayın gidin daha uygun fiyata tüm ürünleri Hepsiburada'dan alabilirsiniz. Çark yapmışlar günde 3 çevirme şansın var çeviriyon çeviriyon teşekkür ederiz çıkıyor 20 TL - 50 TL çıkıyor.

Mesela Watch GT 2 alayım desen Huawei sitesinde 1499 TL. Aynı ürün Hepsiburada'da 1350 TL. 3 gün çark çevirecende 140 TL indirim gelecekte o ürünü daha uyguna alabilecen ölme eşeğim ölme.
eğer siz indirim kodu kullanmak isterseniz bana belirtin ben alacağınız tutara göre tarafınıza kod iletebilirim.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
laptop nasıl sizce? f/p olarak.

Aykovsky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
laptop nasıl sizce? f/p olarak.

matebook d 15 düşünüyorsanız, firma ürün için dizüssü diyor.. Bu konu hakkında kullanımı oyuncu performansı içerikli değil fakat diğer herşey için fazlasıyla ideal bir ürün..

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
matebook d 15 düşünüyorsanız, firma ürün için dizüssü diyor.. Bu konu hakkında kullanımı oyuncu performansı içerikli değil fakat diğer herşey için fazlasıyla ideal bir ürün..

oyun düşünmüyorum, ofis işleri için alacağım. video konferanslar vs.

Benim derdim, bu fiyata alabileceğim daha iyi bir dizüstü varsa bununla hiç ilgilenmeyeyim :)

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
oyun düşünmüyorum, ofis işleri için alacağım. video konferanslar vs.

Benim derdim, bu fiyata alabileceğim daha iyi bir dizüstü varsa bununla hiç ilgilenmeyeyim :)

Bu fiyata belki performans olarak daha iyi cihazlar alabilirsiniz ancak oyun oynamıyor, ofis programları ve iş için kullanacaksanız özellikle malzeme kalitesi, dayanıklılık, şarj süresi ile sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayacak bir cihazdır. Pili tam doluyken yaklaşık 6 saat full hd video izleme süresi veriyor ki, yalnızca ofis programları kulanıyorsanız bu süre daha da uzayacaktır. HIzlı şarj desteği sayesinde yarım saatte yüzde elli şarj olabiliyor. Çok şık, ince tasarımı ve yalnızca 1.6 kg. ağırlığıyla gün boyu yanınzda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.