Huawei Matebook D14 Düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

bedirhanozkannn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba, yazılım ve programlama başta olmak üzere günlük kullanım ve dizi/film izlemek için ve arada sırada The Sims 4 ve LoL oynadığımda sorun yaşatmayacak hafif ve şık görünümlü bir laptop arıyorum. Bu yüzden Huawei Matebook serisi çok ilgimi çekti. Sizce Matebook D14 benim ihtiyaçlarımı karşılar mı? Başka önerilerinize de açığım teşekkür ederim şimdiden :)

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
O fiyata çok alternatif var ama bende matebook d 14 seçerdim malzeme kalitesi istiyorsan tercih sebebi gerçekten ,E spor oyunlarının çoğunu oynarsın kasa şık batarya süreside iyi,bazı kullanıcılarda sürekli fan açma problemi oluyormuş,sana denk gelirse değişim yaparsın.

bedirhanozkannn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkür ederim. Güncel laptopum motor gibi ses çıkarttığı için bu saatten sonra herhangi bir fanın beni etkileyebileceğini düşünmüyorum :D

mymurat1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam oyun oynuyor musunuz? Oynuyorsanız hangi oyunlar? Hangi ayarda ve kaç saat oynuyorsunuz? Boştayken ve oyundayken Fan sesi nasıl rahatsız ediyor mu? Oyun oynarken ısınıyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır. Benim şahşen kendi laptop um.
Hocam yukarıda yazdığım soruya bakar mısınız?

Reaksiyon puanı
6,405
Hocam oyun oynuyor musunuz? Oynuyorsanız hangi oyunlar? Hangi ayarda ve kaç saat oynuyorsunuz? Boştayken ve oyundayken Fan sesi nasıl rahatsız ediyor mu? Oyun oynarken ısınıyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yukarıda yazdığım soruya bakar mısınız?
Oynuyorum gta 4 .
kulaklıkla oynadığım için fan sesini duymuyorum ama biraz rahatsız ediyor. :)
boştayken fan sesini duymuyorum bile.

mymurat1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oynuyorum gta 4 .
kulaklıkla oynadığım için fan sesini duymuyorum ama biraz rahatsız ediyor. :)
boştayken fan sesini duymuyorum bile.
Kulaklık olmadan fan uçacak gibi mi oluyor hocam? Isı nasıl peki? Ve gta da hangi ayarlarda kaç fps alıyorsunuz? Bilgisayarı tavsiye eder misijiz? Ben gta değilde metin2 veya silkroad oynayacağım bu oyunları ortalama 5 saat aralıksız oynarım fan uçacakmış gibi olur mu acaba bu oyunlarda

Reaksiyon puanı
6,405
Kulaklık olmadan fan uçacak gibi mi oluyor hocam? Isı nasıl peki? Ve gta da hangi ayarlarda kaç fps alıyorsunuz? Bilgisayarı tavsiye eder misijiz? Ben gta değilde metin2 veya silkroad oynayacağım bu oyunları ortalama 5 saat aralıksız oynarım fan uçacakmış gibi olur mu acaba bu oyunlarda
Gta 4 de düşük ayarlarda 40 50 fps alıyorum gta 5 de ise orta ayarlarda 60 fps fan biraz uçaçak gibi oluyor ama alışıyor insan.