Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Abay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Geçen Gün Vatan Bilgisayara Gittim Telefon Alacağımı İphone 7 Ve Huawei Mate 9 Arasında Kaldığımı Söyledim Ve Bana Şiddetle Mate 9'u Önerdiler Sizce Hangisi ? Birde Huawei Mate 9 Şuan Her yerde Yok En Ucuz Nereden Bulabilirim ?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Reklam parası almışlardır. Kessinlikle iphone 7. Geri kalır yanı yok.

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Mate 9 şu anda piyasadaki en iyi android cihaz bence. Tamamen iOs vs Android tercihinize bağlı.

Ahmet Abay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mate 9 şu anda piyasadaki en iyi android cihaz bence. Tamamen iOs vs Android tercihinize bağlı.
Telefonu Elime Aldığğımda Gerçekten Hayran Kaldım Sanırım Mate 9 pro'da Önümüzdeki Ay Falan Türkiye'de Satışa sunulacak Acaba Hemen Almalımıyım Yoksa Biraz Daha Beklemeli miyim ?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Geçen Gün Vatan Bilgisayara Gittim Telefon Alacağımı İphone 7 Ve Huawei Mate 9 Arasında Kaldığımı Söyledim Ve Bana Şiddetle Mate 9'u Önerdiler Sizce Hangisi ? Birde Huawei Mate 9 Şuan Her yerde Yok En Ucuz Nereden Bulabilirim ?
Normal iPhone 7 ile mate 9 rakip degik ekran boyutları farklı , segment farklı ama Plus ise ikiside alınır ve ben olsam fiyat avantajıyla beraber mate 9 alırdım

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Ben olsam mate 9 alırdım,neredeyse 1000 tl paran cebinde kalacak.Tabi tamamen Android iOS seçimi.
Uzun Kullanım ve performans için iPhone 7,batarya kamera ve ekran için mate 9.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Mate 9 diyorum bende. Huwaei Türkiye pazarına çok önem veriyor artık. Hele ki garanti noktasında. İp7 bence mate 9 un gerisinde bir cihaz.İp 7+ olsa evet o zaman baya seçim zor olurdu iki arada kalabilirdin. Ama Mate 9 ile İp 7 karşı karşıya gelmesi demek Mate 9'un kazanması demek. Birde tabi ios mu android mi kullanıyorsun o da çok önemli ama benim Mate 9 hakkında izlenimlerim baya olumlu oldu hele ki işlemcisi :)

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Mate 9 diyorum bende. Huwaei Türkiye pazarına çok önem veriyor artık. Hele ki garanti noktasında. İp7 bence mate 9 un gerisinde bir cihaz.İp 7+ olsa evet o zaman baya seçim zor olurdu iki arada kalabilirdin. Ama Mate 9 ile İp 7 karşı karşıya gelmesi demek Mate 9'un kazanması demek. Birde tabi ios mu android mi kullanıyorsun o da çok önemli ama benim Mate 9 hakkında izlenimlerim baya olumlu oldu hele ki işlemcisi :)
Bir de Huawei'nin optimizasyonu çok iyi. Benchmark testlerinde 30-40 bin puan gerisinde olduğu cihazlardan çok daha akıcı çalıştığına, daha performanslı olduğuna dair birçok videosu var Huawei telefonlarının.

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Kalite ve performans istiyorsan iphone 7. Geçen çarşamba aldım sıfır sıkıntı. Note 4 ten sonra çok çok iyi geldi. Note 4 ün kamerası da iyiydi ama 7 nin kamerası özellikle gece çekimlerinde çok çok iyi. Mate 9 nasıl bir telefon pek bir fikrim yok. Ama performanslı bir cihazdır eminim ki. Burda en önemli şey hangi işletim sistemini tercih edeceğin. Bu arada iphone 7 nin bataryası şuan çok iyi. %20 şarjla rahatlıkla çıkabiliyorum. Note 4 teyken %50 şarj yetmezken 7 ile %9 şarjla eve dönebiliyorum. Son olarak servisi mutlaka göz önünde bulundur. Samsungtan çok çektim zamanında. Huawei nasıldır bilemem. Beni iphone a en çok iten şey servis kalitesi oldu..

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ip7plus yerine Mate 9 ve ps4 alırdım.[emoji16]

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Eğer IOS takıntın yoksa Mate 9 senin için biçilmiş kaftan zaten ios vari arayüzü var ıp7 almadığına pişman etmez tek üzüceği nokta video kısmı diğer konularda çok iyi.

barbarossa25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. şu anda bende ip7 ile huawei mat9 arasında kaldım. Yakın akrabam ip7 sini 6 aylık bir cihaz temiz kullanım 2,800 e bırakacak. mate 9 larda bu fiyat civarında. Hangisini önerirsiniz. kamera-batarya kıyaslaması ile.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
mate 9 alırım en 1 tl de cebimde kalır. kamerası hiçde aşağı değil hem

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Mate 9 batarya olaraktan piyasanın en iyisi diyebilirim.Profesyonel modu ile siyah beyaz fotoğraf çekme keyfi gerçekten görülmesi kullanılması gereken bir detay bence.Zaten kamera leica ortak yapımı fazla soze gerek yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Amiral gemilerinde en iyi batarya ömrü S8 Plusdadır yanlış bilgi vermeyelim.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Reklam parası almışlardır. Kessinlikle iphone 7. Geri kalır yanı yok.
İkiside şahane telefon ıphone 7 nin yazılım üstünlüğü var mate 9 ise donanım üstünlüğü. Ben bu gün telefon alacak olsam hiç düşünmem mate 9 alırdım 6s kullanıcısı olarak diyorum bunu
--- Gönderi Güncellendi ---
merhabalar. şu anda bende ip7 ile huawei mat9 arasında kaldım. Yakın akrabam ip7 sini 6 aylık bir cihaz temiz kullanım 2,800 e bırakacak. mate 9 larda bu fiyat civarında. Hangisini önerirsiniz. kamera-batarya kıyaslaması ile.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
aradaki fiyat farkı seni zorlamıyorsa ip7 ama mate 9 kötü cihaz değil tasarımı güzel bataryası müthiş kamerasınında iyi olduğunu söyleyenler var kendim android kullancak olsaydım mate 9 alırdım ios alacaksan 7 yinealmanı tavsiye etmem okadar zorladıysan bütçeni birazdaha zorla 8 bekle

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
İthalatçı garantili almaya güvensem mate 9 alırdım ben