Huawei Mate 8 & Huawei P9 & General Mobile 5 Plus Hangisini Tavsiye Edersiniz ?

hangisi sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    18

Bu konuyu okuyanlar

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba Sayın SDN Forumu Okuyucuları
Arkadaşlar daha önceden konular açtım bu konu hakkında artık en sonunda bütçemi düşürmeye karar verdim fiyat performans telefonu sıraladım 3 adet kalan parayla telefona aksesuar almayı düşündüm yüksek mevlalar ödemeyide istemedim şuan aklımda 3 adet telefon markası var huawei mate 8 , huawei p9, general mobile 5 plus bu 3 telefondan siz olsanız hangsini tercih ederdiniz.eğer bu telefonların arasında kullandğınız telefon var ise o telefon hakkında düşündükleriniz telefonun artıları ve eksileri nelerdir.kendim ufak çaplı bir araştırma yaptım ama bana bilgi verirseniz telefonlar hakkında ayrıca telefonların servislerinin ilgilenme durumu nedir güncelleme desteği alırmı onlar hakkındada biraz bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar herkese çok teşekkürler...

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
General Mobile 5 Plus

Çünkü tasarımı iyi
Donanımı iyi
Ve en önemlisi yazılım destegi yazılım destegi çok çok önemlidir bunu kesinlikle unutmayalım huaweinin kaç güncelleme alacagı belli degil unutma güncellik çok şey katar telefonlara bügün iphone 4s için bile neredeyse ios 10 çıkaracaklardı güncellik çok önemli ve asla atlama bunu derim
General Mobile 5 Plus alınca bana dua edeceksin eminim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güncelliğin önemi tartışılır stabil sen telefon güzel elemeye gerek yok güvenlik güncellemesi gelsin yeter çok güncelleme alan iyidir fasa fiso bir telefon olduğu sürümde stabil çalıscaksa güncelleme almasda olur 4sin ios 9daki halini biliyoruz kasıtlı yavaşlatma halbuki ios7de kalsa daha düzgün çalışır veya 8
Ben bunların hiçbirini almam ithalatçı gt alır keyfime bakarım 1800 tl buradaki hiç bir cihaz g5in kalitesi ile yarışamaz snapdragon 820 bu cihazları katlar biçer geçer. Kamerası desen zirveye oynayan kamera o yüzden ithalatçı g5 almanı o erişim illa güncelleme falan dersen bu telefon 8.0 alır 9.0ida geç olsada alır.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de GM5 PLUS'tan yana oy verdim ama huawei'den de çok memnun oldum p9'dan.:)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bir çok telefondan daha iyi ve daha uygun fiyatlı.:)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
General Mobile 5 Plus

Çünkü tasarımı iyi
Donanımı iyi
Ve en önemlisi yazılım destegi yazılım destegi çok çok önemlidir bunu kesinlikle unutmayalım huaweinin kaç güncelleme alacagı belli degil unutma güncellik çok şey katar telefonlara bügün iphone 4s için bile neredeyse ios 10 çıkaracaklardı güncellik çok önemli ve asla atlama bunu derim
General Mobile 5 Plus alınca bana dua edeceksin eminim
He zaten huawei p9 gm'den kötüdür ya,gm 5 plus gibi orta seviye ve sorunlu bir cihazı bir amiralin yanında önermek oldukça komik.4s var bende iOS 9 Yüzünden donuyor takılıyor.Kısacası sırf Güncelleme için gm alınmaz rezil bir cihaz,

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
He zaten huawei p9 gm'den kötüdür ya,gm 5 plus gibi orta seviye ve sorunlu bir cihazı bir amiralin yanında önermek oldukça komik.4s var bende iOS 9 Yüzünden donuyor takılıyor.Kısacası sırf Güncelleme için gm alınmaz rezil bir cihaz,
Benim abim kullanıyordu çok memnundu 4g'de güzel en çabuk güncellemeleri sen alıyorsun.:)

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İos 9.3.3 e yükselt sonra jailbreak yap peşinden ios 6.1.6 ya düşürebilirsin tavsiye ederim

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
bu telefonların arasına lg g4 ü eklesem hangi sırada kalır arkadaşlar

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
lg g4 almayı düşünüyorum şuan caymam için bir sebep veyahutta bu telefon fiyatları dahilinde lg g4e rakip olabilecek bir telefon var ise belirtin lütfen arkadaşlar. :) 1900-2000 falan en fazla ödeyebileceğim ücret

Esscera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
kardeşim iyi diyorsunda ithalatçi garantiliye garantili bile diyemiyorum ben güvenli görmüyorum ben ithalatçı garantili telefonları alan varmı daha önce bu siteden bu satıcıdan aynı telefonu acaba

M

Murat Burç

SDN Okuru
kardeşim iyi diyorsunda ithalatçi garantiliye garantili bile diyemiyorum ben güvenli görmüyorum ben ithalatçı garantili telefonları alan varmı daha önce bu siteden bu satıcıdan aynı telefonu acaba
Git migrostan elden al g5 1800 e ithalatçı ama arkanda migros var

Esscera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Satıcısı hepsiburada olduğu için öneriyorum bende ama bu fiyata sd820 li bir cihaz almak gerçekten çok iyi, ben telefon alacağım zaman bu fiyatlar da olsaydı kesinlikle garantisini düşünmeden alırdım ki garantinin öyle çok kötü olacağını düşünmüyorum.

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar birde bu telefona bu kadar parayı verdikten sonra elinde patlaması ayrı bir üzüntü verir :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Farketmez tabi arada çok fark yok onuda alabilir ama arkadaşın sorunu ithalatçı garantili olması :)
Mİgrosta 1800 tl gitsin elden alsın olmadı kipada 2000 tl ordan alsın olamdı vatanda tr garantili 2400 tl onu alsın arkasında büyük firmalar olur