Huawei mate 40 pro

Bu konuyu okuyanlar

Exelans.23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei mate 40 pro serisi hakkında ne düşünüyorsunuz iphone 11 den geçmeye değer mi sizce

Fırat Aydoğdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence değer. Bende Xs max kullanıcısıyım yurt dışından getirtecem. İphone serileri X’ten sonra cobaladı tek eklediği şey kamerayı 3 e çıkarmak başka ek bir özellik yapmadılar. Ekran altı parmak izinide 13 te millete kakalayacaklar. Mate 40 pro zaten bir şaheser, önceki telefonlarının adına kurulmuş binlerce fotoğraf sayfaları var. Adamların biosunda huaweinin bir modeli yazıyor çekilen resimler ise tek kelime ile mükemmel. Sadece fotoğraf olarak değil google servislerinin olmaması benim ilgimi çekti zaten. Google servisleri olan bir telefona bak ilk çıktığında kamerası cam gibi çekerken bir yıl sonra bulanıklaşıyor, sizce neden? Google zaten tüm android arabirimlerinin elinin altında olduğu için hepsini yazılımla yönetebiliyor. Mate 30 pro 1 seneden fazladır çıktı telefonu araştırırsanız görürsünüz telefonda herhangi bir yavaşlama tespit edilmemiş. Yani kısaca google servisleri olmayan androidde İOS ile aynı kalitededir. Hatta daha güzeldir neden? Çünkü özgürsünüz ? Karar sizin ama ben en kısa sürede alıp deneyimlerimide sizinler paylaşacağım.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Paranız varsa değer. Parayı ucu ucuna yetiştiriyorum derseniz, IPhone 11 hâlâ çok yeterli bir telefon.

Exelans.23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence değer. Bende Xs max kullanıcısıyım yurt dışından getirtecem. İphone serileri X’ten sonra cobaladı tek eklediği şey kamerayı 3 e çıkarmak başka ek bir özellik yapmadılar. Ekran altı parmak izinide 13 te millete kakalayacaklar. Mate 40 pro zaten bir şaheser, önceki telefonlarının adına kurulmuş binlerce fotoğraf sayfaları var. Adamların biosunda huaweinin bir modeli yazıyor çekilen resimler ise tek kelime ile mükemmel. Sadece fotoğraf olarak değil google servislerinin olmaması benim ilgimi çekti zaten. Google servisleri olan bir telefona bak ilk çıktığında kamerası cam gibi çekerken bir yıl sonra bulanıklaşıyor, sizce neden? Google zaten tüm android arabirimlerinin elinin altında olduğu için hepsini yazılımla yönetebiliyor. Mate 30 pro 1 seneden fazladır çıktı telefonu araştırırsanız görürsünüz telefonda herhangi bir yavaşlama tespit edilmemiş. Yani kısaca google servisleri olmayan androidde İOS ile aynı kalitededir. Hatta daha güzeldir neden? Çünkü özgürsünüz ? Karar sizin ama ben en kısa sürede alıp deneyimlerimide sizinler paylaşacağım.
Yorumunuz için teşekkür ederim tanıtıldığı günden beridir dikkatimi fazlasıyla çeken bir cihaz kendisi sadece 9-10 yıllık bi ios kullanıcı olduğum için android cephesine geçmekte düşünceliyim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paranız varsa değer. Parayı ucu ucuna yetiştiriyorum derseniz, IPhone 11 hâlâ çok yeterli bir telefon.
Android tarafında amiral gemisi cihazlar bile piyasaya çıktıktan kısa bi süre sonra fiyatı baya bi düşüyor 2 ay falan beklemeyi düşünüyorum ?

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Benim tavsiyem huwaei tercih etmeyin google desteği biraz şıkıntılı

Exelans.23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim tavsiyem huwaei tercih etmeyin google desteği biraz şıkıntılı
Aktif olarak kullandığımız bir çok uygulamayı zaten app gallery e eklemişler onun dışında sıkıntı YouTube yerine alternatif bir uygulama da var YouTube premium özellikleriyle çalışıyor hatta siz kullandınız mı sıkıntı yaşadınız mı huawei tarafında

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Huawei mate 40 pro serisi hakkında ne düşünüyorsunuz iphone 11 den geçmeye değer mi sizce
Tabiki hayır.Google servisleri olmayan bir cihaza geçmek mantıklı değil.İphone 11 tasarım ve ekran kalitesi konusunda çok iyi olmasada performans,batarya,kamera gibi noktalarda başarılı bir cihaz.İllaki İphone11 den Android'e geçeceğim diyorsan Oneplus 8 Pro almanı tavsiye ederim.

Exelans.23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki hayır.Google servisleri olmayan bir cihaza geçmek mantıklı değil.İphone 11 tasarım ve ekran kalitesi konusunda çok iyi olmasada performans,batarya,kamera gibi noktalarda başarılı bir cihaz.İllaki İphone11 den Android'e geçeceğim diyorsan Oneplus 8 Pro almanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır aslında illah android e geçeceğim diye düşüncede değilim huawei yi tasarım kamera ve ekran deneyimi konusunda düşünüyorum one plus 8 pro android cephesinde en iyi deneyimin yaşattığı cihaz olabilir ama beni androide çeken huawei şu an için fikirleriniz ve görüşünüz için teşekkür ederim:)

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mate 40 Pro çok iyi bir cihaz. Google servislerinin olmaması bence bir sorun ama siz benim için sorun değil diyorsanız geçilir.

nose2312093

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldınmı? aldıysan benimle tecrübelerini paylaşırmısın ? bende şimdi yurtdışı 7800 tlye almak üzereyim.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Maalesef öyle, tekrar Androide dönüş yaparsa bir çok kişi alacaktır

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Geçmeye değmez.Fiyatı uygun olsa ve Google servisleri olsa olabilir derdim.Hem fiyat pahalı,hemde Google servisleri olmadığı için iPhone 11 i bırakıp bu cihaza geçmek çok saçma bir tercih olur.