Huawei Mate 30 Pro mu Xiaomi Mi 10T Pro mu ???

Bu konuyu okuyanlar

Cumahocazade

Öğrenci
Arkadaşlar şarj kamera ekran stereo hoparlör benim için çok önemlidir. Bu iki telefon arasında kararsız kaldım. Aklım Mate 30 Pro ya gidiyor ama Google servislerinin olmayışından dolayı çekiniyorum. Ayrıca bu yeni huaweilerde google olmadığından dolayı whatsapptan konum gönderilebiliyor mu acaba

Arkadaşlar şarj kamera ekran stereo hoparlör benim için çok önemlidir. Bu iki telefon arasında kararsız kaldım. Aklım Mate 30 Pro ya gidiyor ama Google servislerinin olmayışından dolayı çekiniyorum. Ayrıca bu yeni huaweilerde google olmadığından dolayı whatsapptan konum gönderilebiliyor mu acaba
p30 pro' da google servisleri var.

P30 Pro 8 bin sıfırı şahsen o kadar para vermek istemiyorum eski bir cihaza
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önereceğiniz başka bir cihaz var mı peki benim aradığım özelliklerim içinde
one plus 7t pro ve one plus 8' e bakabilirsin.

Mate 30 pro demişsiniz p30 pro anlamışım pardon.

EmreGndmr

Doçent
Kesinlikle Mi 10T Pro.Fiyatına göre tam bir şaheser.Bunun dışında OnePlus tarafına bakabilirsiniz

Cvnmrt

Profesör
Mate 30 Pro'da Google servisleri olmamasından dolayı Mi 10T Pro.

Bütçeniz ne kadar? Belki daha iyi cihazlar önerebiliriz.

Bir tanesinde Google servisleri yok,diğerininde yazılımı berbat.İkisinide salla Oneplus 8t al keyfine bak.Oneplus 8t yi Teknomehmet yada Doğubank tarafından bulabilirsin.

SDN Son Haberler

Son mesajlar