Huawei HG658 V2 Modem ISS Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

BuzzyGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Öncelikle merhaba.

Ben TurkNet servisinin üyesiyim. Modemimde normal de TTnet'in modemi fakat eski ve sinyal gücü çok zayıf. Geçen günlerde arkadaşım da bana Superonline'nin Huawei HG658 V2 modelinde ki modemini verdi. Benim eski modemime göre çok daha iyi bir modem. Sinyal gücü baya yüksek ve sanırım 200 - 250 TL bir şeymiş modemin fiyatı. Fiyatından tam emin değilim ama sinyal gücü baya hoşuma gitti. Tek sorun modemi taktığımdan beri ISS ve Proxy sorunu yaşamam. Ara sıra internette gezinirken bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanmak için modemin arayüzüne girmem gerekiyor. Bugün de aynı sorunu bir çok kez yaşadım ve belirli süreden sonra çok can sıkıcı bir hale geliyor bu sorun. TurkNet'ten kullanıcı adımızı ve şifremizi alıp modemin arayüzündeki DSL kısmına girince sorun düzelmişti. Fakat bugün yine aynı sorunu bir çok kez yaşadım ve en sonunda modemin arayüzünden modemi fabrika ayarlarına döndürdüm ve tekrar giriş yaparak aldığımız kullanıcı adını ve şifreyi hem DSL hem de VDSL kısmına girip kaydettim. Şu anlık internette dolaşabiliyorum. İlk girdiğimde yine bağlanmamıştı en sonunda müşteri hizmetlerini arayacakken bağlandığını gördüm ve aramadım. Bu sorunu bir daha yaşamak istemiyorum. Bu yüzden bir daha böyle bir sorunla karşılaşırsam ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Cidden baş belası bir sorun.