HUAWEİ GT2 pro

Bu konuyu okuyanlar

By&Le$$or

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaşlar ben Iphone 8 Plus telefon kullanıyorum. Başlıkta bahsettiğim saat olan HUAWEİ GT2 PRO saati bu telefonla kullanmam sıkıntı yaratır mı özellik kaybı yaşar mıyım? bilgilendirme yapabilecek olan var mı

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Selam arkadaşlar ben Iphone 8 Plus telefon kullanıyorum. Başlıkta bahsettiğim saat olan HUAWEİ GT2 PRO saati bu telefonla kullanmam sıkıntı yaratır mı özellik kaybı yaşar mıyım? bilgilendirme yapabilecek olan var mı
Saat yüzü yüklemeden tutun oksijen ölçüm tablosunu görmeye, bir çok özelliği kullanamazsınız

By&Le$$or

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Geçemezsiniz. Uyumluluk farkından dolayı oluyor. Android bir saati iOS ile kullanmak bu tarz sorunlara yol açıyor. He isteseler hepsini sunarlar ama... Apple kullanıcıları mecburen Watch serisine yönelmek zorunda kalıyor. Bende Huawei Watch GT2 alacaktım vaz geçtim. İleride Apple Watch alacağım artık mecburen.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Bu kadar özellik kaybı olmasının nedeni nedir huawei uygulaması yüklesem düzelmez mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun önüne geçebilir miyim peki?
Zaten Huawei uygulaması yükleyeceksiniz, 2. Olarak ta, bunun şuan için önüne geçemezsiniz

By&Le$$or

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Geçemezsiniz. Uyumluluk farkından dolayı oluyor. Android bir saati iOS ile kullanmak bu tarz sorunlara yol açıyor. He isteseler hepsini sunarlar ama... Apple kullanıcıları mecburen Watch serisine yönelmek zorunda kalıyor. Bende Huawei Watch GT2 alacaktım vaz geçtim. İleride Apple Watch alacağım artık mecburen.
Üzüldüm bu duruma gerçekten görüntü ve özellik anlamında gayet güzel bir saat Huawei Watch GT2. Mecburen bende Watch serisine yöneleceğim. Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten Huawei uygulaması yükleyeceksiniz, 2. Olarak ta, bunun şuan için önüne geçemezsiniz
Zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim.